Kemirgen Mücadele

Tamiş İlaçlama

Kemirgen Mücadele

Kemirgen Çözüm Aşamaları

Kemirgenlerle mücadele yapılabilmesi için öncelikle kemirgenleri iyi tanımamız gerekmektedir. Kemirgenlerin hal ve hareketlerini, ne yediklerini, nerelerde saklandıklarını, hangi zaman diliminde uyuyup uyandıklarını, nasıl beslendiklerini ve duygu ve davranış şekillerinin ne olduğunu bilmekle doğru mücadeleye başlanılabilmektedir. Evinizde işyerinizde veya bahçenizde kemirgen bulmak çok can sıkıcı olaydır. kemirgenler sağlık risklerine neden olmakla beraber, elektrik kablolarını kemirdiklerinden yangın riski de teşkil etmektedirler. Kemirgenlerin yaşam alanlarınıza girmesine olanak sağlayan plastik, tahta ve yumuşak çeliği kemiren keskin dişleri vardır.

Kemirgen İlaçlama Maliyeti

Yaşam alanlarınızda veya iş yerinde kemirgen görmek onun varlığını his etmek tabiki moral bozacak motivasyon düşürecek bir durum oluşturmaktadır. Tamiş İlaçlama firması olarak, Kemirgen ilaçlama konusunda öncelikli olarak mekanın keşfini yapıp, ilaçlanacak olan alan için size fiyat belirtmekteyiz. Fare ilaçlama da önemli olan kemirgen istasyonlarıdır. Bu istasyonların içinde kemirgenlerin seveceği yemler vardır. Bu yemler profesyonel yemlerdir kemirgenler bu yemleri yedikten sonra ağırlaşır ve yuvalarına gider orada imha olurlar. Koku ve kurtlanma yapmaz içten içe kurutur. Kemirgen ilaçlama zaman kaybı olmadan ve para kaybı yaşanmadan bir an önce yapılması önemlidir. İşinde profesyonel olan kemirgen ilaçlama ekibimiz sorunu en hızlı bir şekilde çözecektir.

İstanbul Kemirgen İlaçlama Firması

İstanbul Kemirgen ilaçlama firması olarak en son teknolojiye sahip ekipmanlar ve eğitimli profesyonel ekibimiz ile sizlerin periyodik ilaçlama uygulamalarını yapmak ve raporlamasını takip edebilmek firmamızla her daim irtibata geçebilir ve rutin ilaçlama ile doğabilecek sorunların önüne geçecektir. Tamiş İlaçlama firması, Haşere İlaçlama ve Kemirgen kontrolleri konusunda İstanbul'un tüm ilçelerine sorunsuz bir şekilde ilaçlama hizmeti sunabilmektedir.

Hemen
Teklif Alın