Hizmet Bölgelerimiz

İçerisindekiler

Bahçelievler Böcek İlaçlama

Tamiş İlaçlama firması olarak 30 yıllık tecrübemiz ile Bahçelievler bölgesinde böcek ilaçlama, haşere ilaçlama ve kemirgen kontrolü hizmetleri sunmaktayız. Personellerimiz sertifika ve tecrübe bakımından yeterli özelliklere sahiptir. Üstün hizmet kalitesi ile ilaçlama hizmetini tercih eden firma ve şahıslar her zaman firmamızdan memnun kalmışlardır.

Firmamız ilaçlama işlemlerini gerektiği gibi yapmakta ve haşereleri tek uygulama da yok edebilmektedirler. Bazı haşere türleri inatçı olduğundan dolayı tek uygulama yeterli gelmeyebilir. Bu durumda da birden fazla uygulama gerçekleştirerek, güvenli ve haşerelerin olmadığı bir yaşam alanını size teslim etmekteyiz.

Gıda sektöründe düzenli ilaçlama 30 Mart 2005 tarihli yasa ile zorunlu hale geldi. 25771 nolu yasa gereği gıda sektöründe hizmet veren firmalar düzenli ilaçlama yaptırmak zorundadır. İlaçlama hizmetinde sağlıklı çözümler her zaman için tercih edilir.

İnsan sağlığı, ilaçlamada en önemli konudur. Amatör ilaçlama yöntemleri, zehirlenmelere neden olmaktadır. Bu nedenle bu konuda uzman kişiler ve firmalar tercih edilmelidir. Bahçelievler böcek ilaçlama sektöründe söz sahibi olan kuruluşumuz, sizlere 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Gıda Sektöründe Haşere İlaçlama ve Kemirgen Kontrolü Zorunluluğu Nedir?

Gıda sektöründe hizmet veren, Fırınlar, lokantalar, yemek fabrikaları ve benzeri gıda firmaları böcek ve diğer tüm zararlı canlıların uğrak noktası olabilmesi noktasında potansiyeli yüksek alanlardır. Toplum sağlığını yakından ilgilendiren bu alanlarda ilaçlama zorunludur. İlaçlama hizmeti almayan kuruluşlar için cezai işlemler uygulanarak firmalara 8 bin lira ceza uygulanabilmektedir.

Gıda sektöründeki firmaların profesyonel ilaçlama firmalarından hizmet alması şarttır. Bu nokta da Tamiş İlaçlama firması olarak, etkili ve pratik çözümler tercih ederek, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları kullanıyoruz. İşletmelerinizi işgal eden böcek, haşere, kemirgen türlerini kısa süre içerisinde bir veya bir kaç uygulama yaparak kurtulmanızı sağlıyoruz.

Ancak unutulmamalıdır ki; Gıda sektöründe hizmet veren firmaların ilaçlama hizmetini haftalık, veya aylık periyodik olarak almaları gerekmektedir. Böceksiz ve haşeresiz bir yaşam için profesyonel ilaçlama yöntemlerimizi tercih edebilirsiniz. Konusunda deneyimli personellerimiz sizin için en uygun zamanda ilaçlama işlemini gerçekleştirmektedir.

Bahçelievler Haşere İlaçlama İçin Kullandığımız Yöntemler

Teşhis ve tedavi yönteminin ardından daimi koruma hedefini benimseyen ekiplerimiz, dört mevsim hizmet vermektedir. Yaz aylarında ve kış aylarında ortaya çıkan haşereler için pratik çözüm seçenekleri sunuyoruz.

Bahçelievler haşere ilaçlama kategorisinde insan sağlığı için problem teşkil etmeyecek seçenekler tercih edilmektedir. Fumigasyon yöntemleriyle, kısa sürede zararlı böcekler ortadan kaldırılmaktadır. Bireysel kategoride ve kurumsal kategoride, güncel ilaçlama yöntemleri tercih edilmektedir.

Hamam böcekleri, fareler, kalorifer böcekleri, sinekler, arılar ve zehirli sürüngenler, hizmet kategorimizde yer alıyor. Bahçelievler haşere ilaçlama yöntemlerimiz, bu kategorideki resmi yönetmeliklerle uyumludur. Böcek ilaçlamasını, yaşam alanlarınızın tamamında sağlık bakanlığı onaylı olarak, 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz bir şekilde sunabilmekteyiz.

İlaçlama Hizmeti İçin Her Zaman Yanınızdayız

Yaşam alanlarınızda bulunan, sağlığınıza ciddi zararlar verebilecek zararlı haşere türleri, uzmanlık gerektiren ilaçlama yöntemleri ile Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar ile yapılması gerekmektedir.

Bu noktada 30 yıllık tecrübeye sahip olan Tamiş İlaçlama firması profesyonel ekibi ile Bahçelievler Böcek İlaçlama konusunda sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Başa Dön

Hemen
Teklif Alın