Hizmet Bölgelerimiz

İçerisindekiler

Bağcılar Böcek İlaçlama Hizmeti

Teşhis, tedavi ve emniyet yöntemlerini takip eden Tamiş İlaçlama firması olarak, Bağcılar bölgesinde böcek ilaçlama, haşere ilaçlama ve kemirgen kontrollerini gerçekleştiren firmamız, güvenilir ilaçlama hizmeti sunmaya devam ediyor, Firmamız, Bağcılar bölgesinde sunduğu ilaçlama hizmetindeki kaliteyi her geçen gün arttırarak, Bağcılar bölgesinde aranan en çok böcek ilaçlama firması olmayı başarmıştır.

Böcek ilaçlama konusunda uzmanlaşmış 30 yıllık bilgi ve birikimi olan firmamız, konusunda yeterli tecrübeye sahip sertifikalı personelleri ile sizlere çözüm üretmeye devam etmektedir. Fare, çekirge, hamam böceği, sinek, arı, pire, kırkayak, saç kesen ve benzeri birçok haşere için bizi arayabilirsiniz. Yılan, akrep ve zehirli böcek konusunda da personellerimiz deneyimlidir. Bütün zararlı ve zehirli haşereler için etkili böcek ilaçlama yöntemlerine sahibiz. İlaçlama işlemini sizin için en uygun zamanda gerçekleştiriyoruz.

Bağcılar İşyeri İlaçlama Hizmeti

Kamu hizmetleri kategorisinde gıda hizmeti veren şirketler, toplum sağlığı için önemli yerlerdir. Toplum sağlığı için önemli olan gıda sektörü, özel böcek ilaçlama yöntemiyle daha güvenilir hale gelebilmektedir. Kraliçe arı, Arı, hamam böcekleri, peygamberdevesi ve benzeri haşereler konusunda da etkili çözüm seçeneklerini tercih ediyoruz. Bireysel ve kamusal ilaçlama kategorisinde insan sağlığı bizim için önemlidir.

İlaçlamadan sonra dezenfeksiyon işlemini de pratik bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Profesyonel hizmet kalitesini güncellemeye devam eden firmamız, dört mevsim hizmet vermektedir. 30.3.2005/25771 sayılı kanunla birlikte gıda işletmecileri düzenli ilaçlama yaptırmak zorundadır. Haşere ilaçlama hizmetinde insan sağlığı için problem teşkil etmeyecek ilaçlar tercih edilmelidir.

Bağcılar Haşere İlaçlama Firmaları

Bağcılar bölgesinde haşere ilaçlama firmaları arasında Tamiş İlaçlama firması olarak, Sağlık bakanlığı onaylı, Toplum sağlığı için problem teşkil etmeyen ilaçlar ile ilaçlama hizmetini sunmaktadır. Haşere ilaçlaması uzman ekipler tarafından yapılması gereken önemli bir konudur. Sağlığınıza zarar verebilecek olan zararlı canlıları, özel tekniklerle ilaçlamasını gerçekleştirerek, sağlıklı bir hayata yeniden adım atmanızı sağlıyoruz.

Tamiş İlaçlama firması her zaman hizmet kalitesini artırmaya devam ederek, güncel yöntemleri tercih etmektedir. Kurumsal ve bireysel kategorilerde gerçekleştirilen hizmet kategorimizde yeni nesil çözüm seçenekleri tercih edilmektedir. İnsan sağlığı kategorisinde her hangi bir problem teşkil etmeyen yöntemlerimiz resmi prosedüre uymaktadır. Teşhis, tedavi ve emniyet kategorisiyle güvenilir çözüm seçenekleri sunuyoruz.

İhtiyacınız Olduğu Her Zaman Yanınızdayız

Tamiş İlaçlama firması olarak deneyimli ekibimiz ile 30 yıllık geçmişimiz ve tecrübemiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. Akrep ilaçlama, Böcek İlaçlama ve diğer tüm haşere türlerinin ilaçlanması konusunda sizlere hizmet verebiliriz.

Müşteri temsilcilerimizle görüşerek randevu alabilir, profesyonel hizmetimiz sonrasında yaşam alanınızda gönül rahatlığı ile oturabilirsiniz.    

Başa Dön

Hemen
Teklif Alın