Hizmet Bölgelerimiz

İçerisindekiler

Başakşehir Böcek İlaçlama

İlaçlama hizmetinde güncel ve sağlıklı yöntemler önemlidir. Firmamız, konusunda deneyimli personelleri ile birlikte, kısmi ve genel ilaçlama yöntemleriyle çözüm üretmektedir.. Haşereler İlk çıktıkları anda ilaçlanmazsa, kısa sürede büyük bir koloni haline geliyor, Başakşehir bölgesinde Böcek İlaçlama hizmetimizden faydalanmanız halinde zararlı haşere türlerinden tamamen kurtulabilirsiniz.

Hayatımızı felç edebilecek ölçü de olan zararlı canlılar sağlığımızı da tehdit eden böceklerle ilgili uzman kadromuz ile başarılı bir şekilde ilaçlama hizmeti sunmaktayız. İlaçlama sonrasında yaşam alanlarınızda oluşan Fareler, akrepler ve yılanlar, kullandığımız özel yöntemlerimizle ortadan kaldırılmaktadır. Hamam böcekleri, çekirgeler, karıncalar ve sinekler, kısa sürede ilaçlanıyor.

Hızlı üreyen hamam böceklerinde erken teşhis önemlidir. Günün her saatinde hizmete hazır olan ekiplerimiz, pratik ve sağlıklı çözümler sunuyor. Küçük çaplı ilaçlama işlemlerinden genel anlamda yapılan ilaçlama işlemlerine kadar etkili çözüm üretiyoruz. Başakşehir böcek ilaçlama kategorisinde tercih edilen yöntemler Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Ayrıca insan sağlığı öncelikli konudur.

Zehirlenme gibi olumsuzluklara karşı gerekli önlemler alınmaktadır. İlk aşama böceklerin yerinde incelenmesidir. Fare ve zehirli sürüngenler de yerinde inceleniyor. Başakşehir haşere ilaçlama kategorisinde ilaçlama yöntemini ilk aşamada belirliyoruz.

İkinci aşamada ise en uygun zamanda ilaçlama işlemini gerçekleştiriyoruz. Genel ilaçlamada ev sahibi mutfağı boşaltmaktadır. Ayrıca ilaçlama boyunca evde durmak sakıncalıdır. Kurumsal ilaçlamalarda da durum aynıdır. İlaçlama esnasında alınması gereken bütün önlemler personelimiz tarafından belirlenmektedir.

Kurumsal ve Bireysel Haşere ve Kemirgen Kontrol Hizmetleri

Yaşadığımız toplumda, genel sağlık konuları en önemli konular içerisinde yer almaktadır. Okullar, fabrikalar, imalathaneler, spor tesisleri, evler, ofisler ve diğer mekanlar için ilaçlama yöntemi önemlidir. Yeni çıkan uygulama ile (30-03-2005/25771) birlikte gıda sektöründe hizmet veren kurumlar düzenli ilaçlama yapmalıdır. Başakşehir haşere ilaçlama kategorisinde kurumsal seçenekleri sizler için bir araya getiriyoruz. Haşere kategorisinde profesyonel olan ekiplerimiz, ilaçlanacak alanın türüne göre özel yöntemleri tercih etmektedir. İlaçlama işleminin ardından gerekli dezenfeksiyon işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Başakşehir böcek ilaçlama hizmetleri kategorisinde pratik çözüm seçenekleriyle tanışabilirsiniz. Haşerenin özelliklerine göre özel yöntemler tercih edilmektedir. Resmi prosedürü dikkate alan firmamız, özellikle kurumsal ilaçlamada, geçerli yöntemleri tercih etmektedir. Başakşehir haşere ilaçlama hizmetinde etkili ve güncel seçenekler tercih edilmektedir. Hizmet programımız belli periyotlarda gerçekleşmektedir. Gıda sektörü için gerekli olan periyodik ilaçlama yöntemleri, profesyonel elemanlarımız tarafından takip ediliyor. Bu konuda güvenilir ve garantili hizmet seçenekleri sunuyoruz.

Uzman Kadro, Profesyonel Hizmet

Tamiş İlaçlama, 30 yılı aşkın süredir ilaçlama sektöründe başarılı bir şekilde müşteri memnuniyetine uygun olarak faaliyet göstermektedir. Haşere ilaçlama, Böcek ilaçlama, Kemirgen kontrolü başta olmak üzere tüm zararlı canlılar için farklı teknikler uygulayarak yaşam alanlarını güvenli hale getirmekteyiz. Haşere ilaçlama hizmeti için bizleri arayabilir, hizmetimiz sonrasında güvenle yaşam alanınızı kullanabilirsiniz.

Başakşehir'de Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

Hizmet verdiğimiz Mahalleler'den Bazıları
Altınşehir Mahallesi fare ilaçlama,
Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi akrep ilaçlama,
Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi kara fatma ilaçlama,
Başak Mahallesi kalorifer böceği ilaçlama,
Başakşehir Mahallesi tahta kurusu ilaçlama,
Güvercintepe Mahallesi ev faresi ilaçlama,
İkitelli Osb Mahallesi pire ilaçlama,
Kayabaşı Mahallesi hamam böceği ilaçlama,
Şahintepe Mahallesi tahta kurdu ilaçlama,
Şamlar Mahallesi güve ilaçlama,
Ziya Gökalp Mahallesi ağaç kurdu ilaçlama,

Başa Dön

Hemen
Teklif Alın