Hizmet Bölgelerimiz

İçerisindekiler

Adalar Böcek İlaçlama Yöntemleriyle Tanışın

İlaçlama hizmeti, sağlıklı yaşamın bir parçasıdır. Ev, iş yeri ve yaşam alanlarının tamamında hizmet veren firmamız, Adalar bölgesinde haşere ilaçlama, böcek ilaçlama ve kemirgen kontrolünü profesyonel ekibi ile sağlamaktadır. Hastalık taşıyan böcekleri ve sürüngenleri ortadan kaldırıyor. Fare ilaçlama, hamam böceği, kalorifer böceği, sinek, arı, yılan, akrep ve benzeri birçok haşere türünü, Sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararsız ilaçlarımızla ortadan kaldırıyoruz. Profesyonel ekibimiz ile birlikte adalar böcek ilaçlama hizmeti veriyoruz. Gıda sektöründe, yeni çıkan kanun gereği, ( 30/3/2005-25771) düzenli ilaçlama zorunlu hale geldi. Bunun nedeni sürüngenlerin ve böceklerin hastalık taşımasıdır. Düzenli ilaçlama yapmayan bütün firmalar için cezai müeyyide uygulanmaktadır. Sekiz bin Türk Lirasına kadar para cezası uygulanmaktadır.

Sağlığınızı Tehlikeye Atmayın, İlaçlamayı Profesyonel Ekibimize Bırakın

Sağlık açısından son derece önemli olan böcek ilaçlama hizmeti, firmamızın uzmanlık alanına girmektedir. Sertifikalı ve tecrübeli eleman kadromuz, günün her saatinde haşere ilaçlama hizmeti sunmaya devam etmektedir. Genel veya kısmen haşere ilaçlama seçenekleriyle sağlıklı bir hayata merhaba diyebilirsiniz. Kurumsal veya Bireysel ilaçlama hizmetlerini Adalar bölgesinde sizlere sunmaktayız.

Bütün ilaçlama işlemlerinde Sağlık Bakanlığı onaylı insan sağlığına zararsız olan ilaçlar, özel tekniklerle kullanılarak, haşere ve böceklerin yok olmasını sağlıyoruz. Toplum sağlığı açısından önemli olan haşere ilaçlama hizmeti, profesyonellere emanet edilmelidir. İnsektisit, Roden tisit ve mollusisit gibi maddeleri kullanan firmamız, insan sağlığına önem vermektedir. Jel tabanca tekniği ve püskürtme tekniği bu kategoride tercih edilmektedir.

Kurumsal ve Bireysel Haşere Çözümleri Sunuyoruz

Kurumsal hizmet seçeneklerimizin yanı sıra şahıslar için de çözüm üretiyoruz. Evinizde mutfağınızı işgal eden zararlı böceklerden kurtulmak için bizi aramanız yeterlidir. Ekiplerimiz kısa sürede adresinize ulaşacaktır. Teşhis, tedavi ve emniyet kategorisinde etkili program seçenekleri tercih edilmektedir. Fumigasyon ve Fumegent gazı kullanan ekiplerimiz, hizmet esnasında gerekli önlemleri almaktadır.

Tercih edilen bütün yöntemler sağlık açısından tehdit meydana getirmemektedir. İlaçlama sonunda gerekli dezenfeksiyon işlemleri yapılmaktadır. Kişilere ve kurumlara özel hizmet seçeneklerimizle zararlı böceklerden tamamen kurtulabilirsiniz. İş yeri ilaçlama, ev ilaçlama, fare, hamam böceği, akrep ilaçlama hizmetlerini, bakanlık onaylı olarak 24 saat müdahale edebilecek ekibimiz hazırdır.

7 Gün 24 Saat Boyunca Sizlerin Hizmetindeyiz

Tamiş İlaçlama ekibi olarak, Haşere İlaçlama ve Kemirgen Kontrol hizmetlerinde Adalar bölgesinde bulunan, Büyükada, Burgazada, Heybeliada, Kınalıada bölgelerinde 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermekteyiz. Profesyonel olarak ilaçlama hizmeti almak için bizleri arayabilir, haşerelerle mücadele konusunda uzman ekibimize güvenebilirsiniz.

Başa Dön

Hemen
Teklif Alın