Şantiye ve Koğuşlarda Tahtakurusu İlaçlama ve mücadelesi

Tamiş ilaçlama İstanbul genelinde bir çok inşaat firmasının koğuş ilaçlamasını yapmaktadır. Şantiye koğuşlarında öncelikli sorun tahtakurusudur. Burada çalsan personelin en çök şikayet etiği konudur. Tahtakurusunun ısırdığı bir diğer değişle iğnesini soktuğu bölge kızarır ve şişer. Tahta kurusu çoğalması gayet hızlı olur şantiyelerde çalışan işçi sirkülasyonu fazla olduğundan insanlar o şantiyeden şantiyeye taşıma yaparlar. Tahtakurusu ilaçlama öyle arada bir yapılacak bir ilaçlama değildir. Tahtakurusu ilaçlama firması olarak buradaki önerimiz şantiye ve koğuşların sık aralıklarla periyodik haşere ilaçlamanın yapılması.

İnşaat şantiyelerinde sık görülen diğer bir zararlıda farelerdir fare ilaçlaması bu rutin ilaçlamaya dahil olması gerekir. fareler koğuş gibi toplu yaşam yerlerini com sevmektedirler. Çalışanların bir çoğu koğuş içerisinde yeme içme yapıldığından dolayı içeride yemek kokusu ve artıklarından dolayı fareler buralarda kendilerine mesken yaparlar. Bu sebepten fare ve kemirgen ilaçlama bu işletmelerde yapılması gereken periyodik ilaçlamadır.

İstanbul tamamına şantiye ilaçlama hizmeti veren firmamız sağlık bakanlığının vermiş olduğu çerçevede halk sağlığını ön planda tutarak ilaçlama hizmetini verir. Tahta kurusu ilaçlama da rutin ilaçlamalarımız kesin çözümdür. Tahtakurusu ilaçlama  ve fare ilaçlama rutin olarak yapılması sağlık yönünden önemli faktördür. Tamiş ilaçlama 7/24 ilaçlama hizmeti verir.

0552 395 64 00 Bizi Arayın