Sivrisinek

Sivrisinekler kan ile beslenen haşerelerdir. Uçabilen haşereleri yakalayarak etkisiz hale getirmek oldukça zordur. Sivrisineklerle mücadele etmenin en doğru yolu profesyonel böcek ilaçlama hizmeti almaktır. Sivrisinekler ağız kısımlarında bulunan uzun iğneleri sayesinde üzerinde bulunduğu canlının kanını kolayca emerek beslenirler. Sivrisinek ilaçlama yaptırmak için bizi hemen arayabilirsiniz.

Havada çiftleşen sivrisinekler kan emdikten sonra dişi sivrisinek yumurtlama aşamasına geçer. Bir dişi sivrisinek tek sefer de 500 adet yumurta bırakabilir. Dolayısıyla bu canlılar hızla üreyerek çoğalmaktadırlar. Sivrisinekler yoğun olarak yaz mevsiminde yaşantımızı olumsuz olarak etkileselerde her mevsim sivrisinek problemleriyle karşılaşmak mümkündür.

Sivrisinek ilaçlama neden önemlidir?

Genellikle sıcak havalarda daha çok ortaya çıkan sivrisinekler pis su birikintileri, bataklık, çöplükler, kanalizasyon gibi pis ortamlarda barınabilirler bu sebeple birçok mikrobun taşıyıcılığını yaparlar. Kan emerek beslenen sivrisinekler aynı zamanda meyve ve sebze sularıyla da beslenerek yaşarlar.

Günün çoğu kısmını dinlenerek geçiren bu haşereler en çok geçe saatlerinde aktif olarak görülürler. Sivrisineklerin ısırdığı bölgelerde kaşınmaya bağlı kızarıklık ve şişlik görülür.Sivrisinek ilaçlama uygulamaları ile sivrisineklerden gelebilecek zararlardan korunmanız oldukça kolaydır.

Sivrisinek ile bulaşan hastalıklar;

Humma
Sıtma
Fil hastalığı
Grip
Ateşli hastalıklar
Fil hastalığı
Beyin iltihabı
Yaşam sürdüğünüz alanlarda yer edinen sivrisineklerden kısa sürede güvenli yöntemlerle kurtulmak için profesyonel bir böcek ilaçlama firmasından sivrisinek ilaçlama hizmeti almanız yeterli olacaktır. Haşere türüne göre doğru ilaçlar ve ilaçlama yöntemlerinin belirlenmesi çok önemlidir. Aksi takdirde haşereler etkisiz hale gelmeyeceği gibi insan sağlığı da yanlış kullanılan ilaçlar nedeniyle tehlikeye girecektir. Uzman ekibimiz ve özel ilaçlama yöntemlerimizle kesintisiz sivrisinek ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

Sivrisinek ilaçlama şirketleri arasında en kaliteli ve güvenilir hizmeti 7 gün 24 saat olarak Müşterilerimize ekonomik ilaçlama fiyatları ile sunmaktayız.

HAŞERE KONTROL  Uzmanla İletişime Geçin 444 5 237

0552 395 64 00 Bizi Arayın