Haşeresiz Mekanlar İçin Tamiş İlaçlama

İstanbul’un önde gelen şirketlerinden olan Tamiş İlaçlama, binaları haşere ve kemirgenlerden koruma hizmeti veriyor. İstanbul’un bütün ilçelerine eşit fiyat garantisi uygulayan firma, önleme ve zararlı kontrolüyle hem evlerde hem de işletmelerde sağlıklı çözümler üretiyor. Evlerde İlaçlama Nasıl Yapılır? Haneye gelen şişli böcek ilaçlama ekibi öncelikle çevre etmenlerini inceliyor. Birçok ev sakini, evlerindeki haşereler için bilinçsizce ilaç kullanıyorlar. İlaçtan kaynaklanan sağlıksız bir ortam oluşuyor. Bu da ilaçlamanın bilinçli ve kontrollü yapılması gerçeğini ortaya koyuyor. Sitede bulunan “fiyat teklifi” formu doldurulabilir ya da telefonla iletişime geçilebilir. İnceleme sonunda; Biyosidal ilaçlama haşere yok edici ve önleyici olarak gerek görülen alanlara uygulanıyor. İnsanlarla ortak yaşam alanı paylaşan; hamam böceği, sinek, bit, pire, tahtakurusu, örümcek, kırkayak, akrep, karınca, fare, yılan gibi zararlılara karşı şişli haşere ilaçlama ekibi farklı ilaç türlerini kullanıyor. İlaç türleriyle birlikte; kokulu, kokusuz, jel, buhar ve sıvı gibi ilaçlama yöntemleri arasından uygun olanı kullanılır.

İşletmelerde İlaçlama Nasıl Yapılır? Tarım Bakanlığı’nca yayınlanan yönetmeliğe göre gıda üretimi yapan veya gıdayla teması olan bütün işletmelerin düzenli olarak haşere mücadele ve kontrol işlemlerini yaptırmaları gerekiyor. İşletmelerin denetimlerinde, ilaçlama firmalarının verdiği ek-1 belgesi olmadığı takdirde 8000 lira ceza kesiliyor.Tamiş İlaçlama, uzman kadrosuyla ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarıyla işletmelere şişli böcek ilaçlama uzmanı olarak profesyonel çözümler sunuyor. Gıda işletmelerine ve gıdayla teması olmayan işletmelere farklı uygulamalar getiriyor. Önleyici ve zararlı kontrol uygulamaları sayesinde ortaya çıkabilecek rahatsızlıklardan ve hasarlardan kaçınılmış oluyor.İşletmelerde uygulamalar 5 ana temel unsurla sağlanıyor;

Hedef: İşletmelerin zararlılara karşı hedef alanının daimi olarak korunması, kontrol altına alınmasıdır. Kapsam: Zararlılarla mücadelede başarılı olabilmek için bütün detayların ele alınmasıdır. Teşhis: Mücadele ve müdahale edilecek zararlıların tek tek tespit edilmesidir. Tedavi: Ayda bir defa zararlılar için, ilaçlama uygulanıyor. Yılda en az altı defa bir işletme için ilaçlama yapılmalıdır. Emniyet: Gerekli tedbirlerin alındığı ve emniyetin sağlandığı alanlarda uygulamanın yapılmasıdır.

barbaros böcek ilaçlama

şişli böcek ilaçlama

Tamiş şişli haşeren ilaçlama olarak iş yerlerinde yaptığı hijyen, kemirgen, haşere ilaçlamalarında kesin çözümler sunuyor. Şişli ilçemizin semtleri arasında 19 Mayıs Mahallesi, Bozkurt Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Duatepe Mahallesi, Ergenekon Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Eskişehir Mahallesi, Feriköy Mahallesi, Fulya Mahallesi, Gülbahar Mahallesi, Halide Edip Adıvar Mahallesi, H.Rıfat Paşa Mahallesi, Halaskargazi Mahallesi, Harbiye Mahallesi, İnönü Mahallesi, İzzetpaşa Mahallesi, Kaptan Paşa Mahallesi, Kuştepe Mahallesi, M.Şevket Paşa Mahallesi, Mecidiyeköy Mahallesi, Merkez Mahallesi, Meşrutiyet Mahallesi, Paşa Mahallesi, Teşvikiye Mahallesi, Yayla Mahallesi başta olmak 25 semtine ilaçlama himeti vermekteyiz.

0552 395 64 00 Bizi Arayın