Dezenfeksiyon Hizmeti

Profesyonel Dezenfeksiyona Bir Adım Daha Yaklaşın!

Toplu taşıma dezenfeksiyon

Dezenfeksiyon işlemi ev, iş yeri okul toplu yaşam alanları, sağlık açısından büyük önem arz etmektedir. Uygulama yöntemi diğer kimyasal maddelerden etkilenmeyen bir uygulamadır. Nano Gümüş İyon Teknolojisi Dezenfeksiyonu

Tamiş dezenfeksiyon şirketi  dünyaca ünlü Virkon S, dezenfektan çözüm ortağıdır. Virkon S,  limon kabuğu kokuludur. İçeriğindeki peroksijen bileşikleri ve organik asitler sayesinde güçlü bakterisid, virüsid ve fungisit etkiye sahiptir. 500’den fazla virüs suşuna (FMD, AI, Campylobacter ve Salmonella dahil), bakterilere ve mantarlara karşı etkisi bağımsız laboratuvar testleri ile kanıtlanmıştır. Virkon S’in insan ve hayvanlara zararlı etkisi yoktur ,çevre dostudur. Korozyon etkisi yoktur. Suyu etkili şekilde dezenfekte eder.

Toplu yaşam alanları dezenfeksıyon

Tamiş dezenfektan hizmeti alanlarında özel ekiplerle çalışmaktadır. Bunun gibi dezenfeksiyon uygulamasında pratiklik önemlidir. Bunun için en iyi dezenfektan elemanları yaşam noktalarına yönlendirilmektedir. Tamiş Profesyonel dezenfektan işletmeleri daima titizlikle işlemlerini uygulamaktadır. Açık alanlarda olduğu kadar kapalı alanlarda da etkili dezenfeksiyon uygulamaktadır. Hizmetler dahilinde garantili uygulamalar yapılmaktadır. Tamiş dezenfeksiyon firması Hizmet prensipleri ile yaşam alanlarınızda sizi her türlü virüslerden uzak tutmak için 7/24 hazırdır. Bu hizmet için müşteri memnuniyeti her zaman öncelikli kılınmaktadır.

İşyeri ofis dezenfeksiyonu

Sağlık Bakanlığı, Çin’de ortaya çıkan ve suratla dünyaya yayılan korona virüs için alarma geçti. Virüsten korunmak için tüm tedbir yollarını alan Sağlık Bakanlığı, virüsten korunma aşamalarını anlatan broşürler ve afişler hazırlatarak web sitesinde yayınladı. El temizliğinin önemine dikkat çekilen broşürde, vatandaşlara korona virüsten korunmak için hapşırık ve öksürükten  sonra, yemek hazırlamadan önce ve sonra, tuvalete girerken ve çıkınca, canlı ve ölü hayvanlarla temas sonrasında ellerin yıkanması ve dezenfekte edilmesi uyarısında bulunuldu.

 

Add Comment

0552 395 64 00 Bizi Arayın