Yerel Yönetimler

Yerel Yönetimler

Tamiş zararlı kontrol uygulamaları ile yerel yetkililere ve toplum sağlığına fayda sağlar, uygun maliyetli hizmetler sunmaları konusundaki yasal yükümlülüklerini yerine getirmelerinde yardımcı olur.  Profesyonel hizmet çözümlerimiz, yerel meclislerin ülkenin en büyük portföylerinin birçoğunu birden fazla sahada etkin bir şekilde işletmesini sağlamaktadır. 
Tamiş de konut sakinlerinin yaşam kalitesine katkıda bulunan etkili, çevreye duyarlı hizmetler sunmak için emlak müdürleri, bina hizmetleri ve çevre sağlığı ile birlikte çalışıyoruz. 

Tamiş ve Yerel Yönetim Birlikte Çalışıyor

Yüksek eğitimli sağlık bakanlığı sertifikalı teknisyenlerimiz, hem kamu binaları hem de kiracı mülklere yönelik olarak yerel meclisleri, güvenilir haşereyle mücadele hizmetleriyle destekleme konusunda tecrübelidirler. Yerel meclisin haşereyle mücadele ile ilgili faaliyetlerin bir kısmı veya tamamında Tamiş' den dış destek aldığı durumlarda, hizmetimiz meclis adına taahhüt ettiğimiz hizmet düzeyi anlaşmalarını aşacaktır. Yönetim sözleşmesinin bir parçası olarak gözden geçirilecek en iyi değer hizmetini açıkça gösterebiliriz. 
Zararlılarla ilgili problemlere karşın etkin maliyetli koruma sağlamada meclislere nasıl yardımcı olduğumuz hususunda daha fazla bilgi edinmek amacıyla, yöneticilerimizle ziyaret düzenlemek için  444 5 237 numaralı telefondan bizi arayınız.

Hemen
Teklif Alın