Tesis Yönetim Şirketleri

Tesis Yönetim Şirketleri

Profesyonel haşereyle mücadele hizmetlerimiz, bireysel iş ihtiyaçlarını karşılamak için uyarlanabilir. Müşterinizin ihtiyaçlarını karşılamak için, gereksinim duyduğunuz hizmetin düzeyini ve sıklığını belirtebilirsiniz. İşletmeleri; kemirgenler, sürüngen ve ısıran böcekler ve kuşlar dâhil olmak üzere hem içeride hem de dışarıda her türlü zararlıdan koruyabiliriz. Ülke çapındaki teknisyen kapsama alanımız, hizmetlerin tüm tesislerde tutarlı ve güvenilir bir şekilde yürütülmesini ve zararlılardan kaynaklanan riskin minimumda tutulmasını sağlar. 

Teknisyenlerimiz, her türlü haşereyle mücadelede uzman kişilerdir ve Avrupa Araştırma ve Geliştirme Merkezi tarafından geliştirilen yenilikçi önleme ve mücadele çözümlerini kullanırlar. Tesisler için Tamiş Hizmetleri Tesis yönetimi şirketlerinin müşterilerine yönelik olarak uzmanlık gerektiren haşereyle mücadele ihtiyaçlarına cevap verecek özel çözümler sunuyoruz. Pest control (İyi Laboratuvar Uygulaması) uyum sertifikasının sahip araştırma ve Geliştirme Merkezi'ne sahip araştırmaya yönelik olarak kaliteli yönetimi denetimleri sergileyen  haşereyle mücadele şirketiyiz. Ücretsiz düzenleyici ekip, küresel yönetmeliklere uyum sağlamayı garanti eder.
Hizmet Avantajlarımız

Yenilikçi Hizmet Çözümleri - Pazar lideri Avrupa Ar-Ge Merkezimiz tarafından geliştirilmiştir. Güvenli ve etkili çözümler sunmak için şirket içi ürün ve hizmet gelişimini ve eksiksiz objektif kıyaslama ve ürün testini gerçekleştirebiliriz.

Hızlı Geri Dönüş - Yerel teknisyeniniz herhangi bir haşere acil durumuna karşın hazır ve mevcuttur.

Sertifikalı uzmanlar - Tüm teknisyenlerimiz ve araştırmacılarımız tam olarak niteliklidir ve ülke çapında hizmet alanı sağlarlar.

Çevrimiçi raporlama ve denetleme - Tamiş ilaçlama firması olarak web tabanlı raporlama ve analiz sistemlerimiz sayesinde, hizmet ziyaretleri hakkında anında bilgi edinmenizi sağlar. Bu sistemimiz, her nerede olursanız olun haftada 7 gün ve günde 24 saat masaüstü, dizüstü bilgisayar ve akıllı telefon vasıtasıyla tüm tesisleriniz genelinde haşere etkinlik ve önleme önerilerini kayıt altında sizlere sunar.

Hemen
Teklif Alın