Tamiş İle Çalışmak

Tamiş İle Çalışmak

Zararlıların neden olduğu risk profili, bir işletmenin veya kuruluşun faaliyet alanına göre değişir; bu nedenle böcek ilaçlama için zararlı kontrol uygulamalarımızın haşere riskleriniz için uygun olması önemlidir. Tamiş’de farklı iş kollarına en uygun koruma seviyesi için hizmet teklifleri geliştirdik. Bunlar tesisinizdeki belirli riskleri gidermek için her zaman yapılacak incelemeler ile desteklenir.Kanıtlanmış Koruma

Geniş Kapsamlı Deneyim ve Uzmanlık - Ulusal olarak onlarca yıldır binlerce müşteriye zararlı kontrol hizmeti veriyoruz. 
Endüstri Uzmanlığı - İşinizi çeşitli zararlılara karşı etkili bir şekilde korumak için neyin gerekli olduğunu biliyoruz.

Güvenilir Hizmet
Eğitimli & Sertifikalı Teknisyenler - Tüm servis teknisyenlerimiz Tamiş’in titiz eğitim programını sektörde rakipsiz standartlarda tamamlamıştır. 
Sürekli Eğitim - Tamiş zararlı kontrol teknisyenleri kariyerleri boyunca spesifik teknik konularda eğitimlerine devam ederler.

En Yeni Ekipmanlar
Zararlılar son derece uyumlu canlılardır. Ne yazık ki onlar için biz de öyleyiz. Araştırma ve geliştirmeye yatırım yapmak, sorunlara neden olabilecek tüm canlılardan bir adım önde olmamızı sağlar. 
Tamiş Araştırma ve Geliştirme her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre çalışır.

Kolaylık
İster güvenilir bir zararlı önleme hizmetine, hızlı acil müdahaleye, çalışanlarınız için eğitime ve ya uzman saha biyologlarımız tarafından yapılan incelemeye ihtiyacınız olsun; Tamiş’in tüm ihtiyaçlarınıza göre desteği sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Merkezi İletişim Noktası
Çok tesisli müşterilerimize ulusal veya uluslararası bir sözleşmeye dayalı merkezi bir irtibat ve yerel destek sağlayabiliriz. Tüm işletmelerinizde iç rahatlığı.

Takdir ve Esneklik
İşyerinizde bir zararlı istilasının hassasiyetini anlıyor ve dikkate alıyoruz. Gerektiğinde acil destek ve kesin sağduyunun en önemli konu olduğunu biliyoruz.

Yasal Uzmanlığımız
Zararlı kontrol gereksinimlerini karşılayacak ilgili yasa ve yönetmelikleri anlamak , yanı sıra beraberindeki dokümantasyon gerekliliği size huzur verir. Kontrol mekanizması tarafından kullanılan kriterlere ilişkin bilgilerimiz, gelişebildiğimiz anlamına gelir:

Özelleştirilmiş & Uygun maliyetli sözleşmeler
Zararlı problemleri için düzenli ziyaretler
Uzman saha biyologları tarafından bağımsız kalite denetimleri ve ön denetim raporlar

Hemen
Teklif Alın