Süpermarketler ve Gıda Depoları

Süpermarketler ve Gıda Depoları

Bir süpermarkette haşereye yer yoktur. Herhangi bir zararlı aktivitesi markanıza itibarınıza ciddi derecede zarar verebilir ve taze gıda alanlarında sağlık riskleri oluşturabilir. Tamiş firması olarak gıda perakendecileri için zararlı kontrol çözümleri ve tam koruma güvencesi sağlamaktayız. Süpermarketlerin zararlı sorunlarına yardım etmek için sektörde deneyime sahibiz ve istilayı yönetmek için güvenli ve etkili çözümler sunarız.

Süpermarketler için Tamiş İlaçlama Zararlı Kontrol Hizmetleri

Tamiş firması ile çalışanlar, müşterileri ve ziyaretçileri için güvenli ve hijyenik bir ortam sağlamak için iyi haşere kontrolünün önemini anlamaktadırlar. Perakende sektöründeki sıfır toleranslı zararlı göz önünde bulundurulduğunda, Endüstri bilgimiz ve uzmanlığımız süpermarketleriniz ve ya yerel gıda perakende mağazalarınız için etkili haşere kontrol hizmeti planlamak için yardımcı olacaktır. Bizim gıda mevzuatı anlayışımızda verdiğimiz hizmet tüm yasal yükümlülükleri sağlayacaktır.

Zararlı Önleme Servisi :     

Zararlı önleme servisimiz süpermarketler ve yerel gıda mağazalarında zararlılara karşı etkin koruma sağlar.

  • Tam Lokasyon denetimleri - Herhangi bir zararlı aktivitesi veya haşere riskleri tespit edilecektir
  • Öneriler - Site üzerinde personel tarafından belirtilmiş olanlar belgelenmiş olacaktır. Çalışma uygulamaları konusunda tavsiyeler içerecektir ve sorun olduğunda veya depoya giren zararlı riskini azaltmak için prosedürler
  • Online Raporlama - Online raporlama sistemimiz PestNetOnline raporlama aracı ile herhangi bir risk, öne çıkan tavsiyeler ve tam bir servis geçmişi belirtilir. Bu özellikle mağaza zincirlerinde riskleri ve yapılan ziyaretleri izlemek için faydalıdır.
  • Yerel Gıda Perakendecileri- Küçük bakkal, kasap fırın gibi perakendecilere fare, sıçan, hamamböceği ve sinek gibi yaygın zararlılar için profesyonel kontrol çözümleri sağlıyoruz

Hemen
Teklif Alın