Sağlık Bakanlığı Onaylı İlaçlama Firması

Sağlık Bakanlığı Onaylı İlaçlama Firması

Merkezi İstanbul Ataşehir ilçesinde olan Tamiş İlaçlama firması zararlılarla mücadele hizmetlerinde İstanbul başta olmak üzere Türkiye geneline de sektörün en büyük şirketi unvanını almış sağlık bakanlığına bağlı haşere ve kemirgen ilaçlama şirketidir. Eğitimli personeliyle üstün kalite, kalıcı kesin sonuçlar teknoloji ekipmanlar online raporlama müşteri memnuniyeti şirketin vizyon hareketidir. Türkiye genelinde zararlı kontrol hizmetleriyle en iyi ilaçlama şirketi Tamiş İlaçlama sektörün lideridir. Tamiş kurumsal ilaçlama sektörde liderliğe bir çok alana hizmet vererek yerleşmiştir. İşletmelerin kalite ve sağlıklı hizmet vermelerine destekte bulunmaktayız. Tamiş Pest firması olarak kontrol hizmet alanlarımız Otel, Üretim Tesisleri. İmalathaneler, Depolar, Perakende satış mağazaları. Eğitim kurumları, Kamu binaları, Hastaneler ve buna benzer birçok işletmeye yasal gerekliliklerini yerlerine getirmek için çözüm ortağı olmaktayız.

Sağlık bakanlığına bağlı haşere ilaçlama firmaları

Sağlık bakanlığına bağlı ilaçlama şirketleri her ilaçlama yapmış olduğu alanlar için ek-1 belgesini müşterisine verme zorunluluğu vardır. Bu belge resmi bir belge olup içerisinde şirketin bakanlık tarafından verilmiş seri no ve ilaçlar hakkında tüm bilgiler olması gerekmektedir. Ek-1 belgesi ilaçlamanın reçetesidir. ilçe tarım bakanlığından gelen kontrol memurları mekanınızın ne zaman ve nasıl ilaçlandığını göstermeniz gereken belgelemektedir. Bilhassa gıda işletmelerin belediye ruhsat başvuruluşunda istenilecek belgelerden biridir. Ek-1 belgesi olmadan ruhsat alınamaz. Sağlık bakanlığı onaylı firmalara zararlılarla mücadele etme belgesi verilmiştir. Bu firmalarda çalışan haşere ilacı uygulamasını yapacak olan personel sağlık bakanlığının zaman zaman açmış olduğu Biyosidal uygulama eğitimlerine katilmiş eğitim belgesini almış kişiler olması şarttır aksı halde ek-1 belgesini imzalama yetkisi bulunmamaktadır.

Sağlık bakanlına bağlı ilaçlama firmaların aslı görevleri

Yetki çerçevesinde çalışan ilaçlama firmaların aslı görevleri vardır. Bunlar şu şekilde sıralana bilir müşteri sağlığı müşteri memnuniyeti en doğru fiyat politikası ve zararlılara karşı ilaçlamada kesin çözüm. yetkili ilaçlama firmaları müşterilerin sağlığını ve menfaatlerini ön planda tutamak ve ayrıcalıklı olma göstergesinde olması şarttır. T.C sağlık bakanlığı bünyesinde çalsan tüm sağlıkla alakalı kurumlar içinde olan ilaçlama firmaları müşterilerinin her konuda danışma, bilgi edinme ve koruma alanındadır.

Hemen
Teklif Alın