Perakende İşletmeler de İlaçlama

Perakende İşletmeler de İlaçlama

İşletmeniz gıda işletmesi olmasa da, malların ve kişilerin hareket halinde olduğu durumlarda zararlı sorunları oluşabilir.

Mevcut olduklarında zararlılar, stokunuza ve itibarınıza ciddi zarar verebilir.

Gıda dışı perakendeciler olarak; kemirgenler, sinekler, güve ve ısıran böceklerden kaynaklanan zararlı tehditleriyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Geniş bir yelpazedeki diğer böcekler ve can sıkıcı kuşlar da ortak sorunlardır.

Profesyonel zararlı mücadele çözümü, stoklarınız ve itibarınız için ihtiyaç duyduğunuz korumayı sağlayabilir. Ayrıca personeliniz için güvenli ve hijyenik bir çalışma ortamı sunacaktır.

Gıda Dışı Perakendecilere Yönelik Tamiş Zararlılar Hizmetleri

İkinci el mobilyadan tekstile kadar işinizin niteliği ne olursa olsun Rentokil teknisyenlerimiz, işletmenizi her türlü zararlı tehdide karşı korumak için dikkatle çalışacaktır.

Yerel denetmeninizden bir ziyaret düzenlemek ve gıda dışı perakende işinize yarayacak hizmet çözümlerimizin kapsamını tartışmak için 444 5 237 numaralı telefondan bizi arayınız.

Hizmet Faydalarımız

  • Sağlık Bakanlığı sertifikalı  - teknisyenlerimiz yereldir ve tek seferlik bir zararlı sorunu olsun veya olmasın sizi desteklemek veya hizmet planının huzurunu sağlamak için orada bulunurlar.
  • Düzenli hizmet ziyaretleri - Teknisyeniniz, yem istasyonlarını doldurmak ve toparlamak, zararlı aktivitesi belirtileri olup olmadığını kontrol etmek, potansiyel riskleri tespit etmek ve zararlı böcek sorunlarının riskini azaltmak için atabileceğiniz adımlara ilişkin sizlere tavsiyelerde bulunmak için düzenli olarak sahanızı ziyaret edecektir.
  • Önleyici tedbirler - Yeniden bir istilanın önüne geçmek ve engellemek üzere uzman tavsiyesi sunabiliriz.
  • Çoklu saha desteği - Bir saha ağından sorumluysanız, bu ağların hepsi, tesisiniz genelinde hizmet teslimini koordine etmek üzere bir hesap yöneticisi ile tek bir hizmet sözleşmesine dâhil edilebilir. Her bir saha, yerel ihtiyaçlarını karşılamak için kendi yerel teknisyenlerine ve araştırmacılarına hâlihazırda bağlanacaktır.
  • Çevrimiçi raporlama ve denetleme – Tamiş raporlama aracımız, masaüstü, dizüstü bilgisayar ve akıllı telefonda 7 gün 24 saat erişilebilen her türlü zararlı aktivitesi, tavsiye ve hizmetlerine yönelik net bir denetim izini sunar.

Hemen
Teklif Alın