Neden Tamiş İlaçlama

Neden Tamiş İlaçlama

KORUMA – KONTROL – MÜCADELE

İç alanlar - Kamuya açık binalar - Gıda işletmeleri - Saklama ve depolama alanları - Gıda hazırlanması - Dış alanlar - Gümrüklü alanlar - Kara deniz ve hava taşıtları

KORUNMA VE ZARARLILARIN KONTROLÜ

Önleme ve Zararlı kontrolü bizim temel işimizdir. Tamiş İlaçlama kontrol uzmanları, zararlılarla ilgili problemleri profesyonelce çözer. Ortaya çıkabilecek rahatsızlıklardan ve hasarlardan kaçınmak için önlemler alır. İhtiyaca yönelik entegre zararlı kontrol çözümleri üretir. Zararlı kontrolü kapsamında, Tamiş, IPM (Integrated Pest Management) ilkelerine dayalı en iyi sonuçlara ulaşmanızı sağlar. Tamiş, ihtiyaca yönelik entegre zararlı kontrol çözümleri üretir.

TAMİŞ ENTEGRE ZARARLI YÖNETİM PROGRAMI NEDİR?

TAMİŞ zararlılarla mücadele konusunda her bir işletme için, çözüm ortağı olarak hazırladığı bir programdır. Bu program dahilinde Kalite Sistem Dosyası oluşturulur.

HEDEF: TAMİŞ İlaçlama Servisimizin hedefi, zararlılara karşı işletmenin, hedef alanı daimi olarak, korunması, kontrol altına alınmasıdır.

KAPSAM: TAMİŞ zararlılarla mücadelede başarı elde edebilmek için, aşağıdaki hususları önemle vurgulamaktadır.

TEŞHİS: Mücadele ve müdahale edilecek zarlıların tek tek tespiti.

TEDAVİ: Normal şartlarda ayda bir defa hedefteki zararlılar için, ilaçlama servis hizmeti uygulamaktadır. Yılda en az altı defa bir işletme için servis hizmeti uygulanmalıdır.

Emniyet : Tedbirleri alınan, Emniyet alanı sınırlandırılan alanlarda uygulamanın yapılması.

PROFESYONELLİK VE KALİTE GARANTİ EDİLMEKTEDİR

Kalitemiz, ticarete yön veren insanlar aracılığıyla şekil alır. TAMİŞ zararlı mücadele ekibi, iyi eğitimli ve sertifikalı uzmanlardan (IPM Servis teknisyenleri olarak da bilinir) oluşan bir ekip olup ilgili mevzuat hakkında güncel bilgilere sahiptir. Bilgilerini düzenli eğitim, kurslar ve devam eden eğitim yoluyla güncel tutarlar. Bu aslında profesyonel bir çalışma yöntemi olup, biz insanların ve yaşadığımız gezegenin güvenliği üzerine odaklanmaktır

GIDA MEVZUATLARI & ZARARLI KONTROLÜ

Gıda mevzuatları ve direktifleri, Gıda tedarik Zinciri boyunca zararlıların önceden tespit edilmesi ve önlenmesini sağlayan esaslardır.

Tamiş ilaçlama zararlı kontrolü, müşteri şartlarınızı , yasal yükümlülüklerinizi ve kalite yönetim sistemi standartlarınızın sağlanma sürecinde zararlılardan kaynaklı risklerinizi kontrol etmede profesyonelortağınızdır.

Birçok kuruluş, hijyen mevzuatlarına uygun olarak zararlı risklerini kontrol etmemiz ve sektör tecrübemizden dolayı bize güvenir.

Hemen
Teklif Alın