Haşere İlaçlamada Çözüm Aşamaları

Haşere İlaçlamada Çözüm Aşamaları

Tamiş İlaçlama Haşere İlaçlama'da Başarılı Çözümler Sunar

Yaşam alanınıza tarafımızdan gelen keşif ekibimiz yapmış olduğu inceleme doğrultusunda raporlama yapmaktadır. Raporlamada yapılması gereken işlemler alınması gereken önlemlerin tamamı tarafımızdan sizlere aktarılacaktır. Bu doğrultuda profesyonel ilaçlama ekibi hangi haşere ilaçlama yöntemlerini kullanması gerektiğini karar verdikten sonra mekanı titizlikle böcek ilaçlama uygulamasını en ayrıntılı bir şekilde yapmaktadır. İlaçlama ardından sizlerin yaması gerekli olan görevleri sizlere yazılı veya sözlü olarak izah edecektir.

İlaçlama firması seçerken dikkat etmeniz gereken birinci husus firma sağlık bakanlığı onaylı olup olmadığı ikinci bir husus haşere ilaçlama yapacak olan personelin biyosidal ilaçlama belgesinin olması ve ilaçların sağlık bakanlığından onaylı olması. Bunların sizlerin takip etmesi ve sorması bir vatandaşlık görevidir.

Sizlere sağlıklı çözümler verebilmemiz ve yaşam alanlarınızı yaşanabilir olması için Tamiş İlaçlama 7/24 hizmet vermektedir. Tamiş ilaçlama ilaçlama hakkında tüm belgelere sahiptir. İlaçlama belgelerimiz için tıklayınız

Hemen
Teklif Alın