Gıda İşletmeleri İlaçlama Hizmeti

Gıda İşletmeleri İlaçlama Hizmeti

Tamiş İlaçlama firması olarak olarak gıda işletme ve üretim tesislerinde haşeresiz bir ortamın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Yiyecek ve içecek, üretim ve paketleme tesisleri hijyen ve kalite açısından en zorlu standartları talep eder. Kirlenme, hatta küçük bir haşere aktivitesinden dolayı yiyecek veya hammadde kirlenmesi kabul edilemez.  Yönetmelik ve ilkelerine uymak için zararlı önleme, erken teşhis ve kapsamlı kontroller yapmak esastır. Sektördeki uzmanlar olarak, sektörünüzün sıkı denetim standartlarını karşılamak ve itibarınızı korumak için sizinle birlikte çalışacağız. Bir haşere istilasının işinizin üzerinde, stoklarınız, itibar ve müşteri yorumları üzerinde ciddi bir etkisi olabilir. Bu gelir ve müşteri kaybına neden olabilir, hatta bu şikayetler dava açılmasına ve tazminat taleplerine neden olabilir.

Gıda İşletmeleri için İlaçlama Servisleri

İstila riskini en aza indirmek için sektöründe uzman önleyici kontroller sunuyoruz. Tarama teknolojisi kullanarak, tesislerinize girebilecek herhangi bir zararlı için erken uyarı sistemi sağlar ve girebilen zararlılar için yenilikçi çözümleri sunar.

Hizmet Faydaları

  • Özel Çözümler - Tesisleriniz için uzman bir ekip tarafından hazırlanır. Çözümler ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş, gıda işleme tipi ve olası haşere tehditlerini dikkate alarak (Ortam vb.) elde edilen gıda maddeleri ve ürünler
  • Entegre Zararlı Yönetimi (IPM) - Entegre zararlı yönetim sistemimiz, istilaya karşı hızlıca tedbir alıp, tanımlamanıza olanak sağlar. Endüstri düzenleme ve denetim standartlarına uygun olarak, teknisyenlerimiz önlenme ve yok etme konusunda destek ve tavsiyeler verirler. Bu süreç biyologlarımız tarafından yönetilir.
  • Özel bilimsel ekip ve saha biyologları - Bağımsız QA denetimleri ile teklif desteği ve ön denetim raporları ve gerekirse spesifik konular
  • Çoklu Lokasyon Desteği - Bir kontak ve kolay kullanımlı raporlama araçlarını kullanarak, Çoklu Lokasyona sahip müşterilerimize hizmet ve destek veririz.
  • Online Raporlama - Benzersiz online raporlama ve denetleme aracı, PestNetOnline, kaydedilen haşere etkinliğini 7/24 erişim sağlar. Herhangi bir olay karşısında şeffaf denetim geçmişi ve gıda üretim standartlarına uygundur.

Gıda İşletmeleri için Zararlı Tedbirleri

Depolanmış ürün zararlıları gıda işletmeleri için büyük tehdit oluşturur. Hububat, tahıl , kuru gıda işleyen işletmeler risk altındadır. Depolanmış ürün zararlısı un, pirinç, arpa, kurutulmuş meyve ve meyve gibi öğelere bulaşabilir. Bir çok farklı türü vardır, tahıl biti, un biti gibi türleri hammadde ve nihai ürünlerinize zarar verebilir. Kemirgenler gıda tesislerini kirletebilir. Uzmanlarımız son derece hassas üretim ve depolama alanlarında uygun izleme ve toksik olmayan sistemlerin kullanımı konusunda tavsiyelerde bulunabilir, depolama alanlarında kemirgen kontrolü için zehirli yem kullanımı yasaktır.

Depolanmış Ürün Zararlısı İzleme ve Kontrol

Tamiş İlaçlama firması olarak tesislerinize özel ve hassas SPI gereksinimlerine uygun, özelleştirilebilir bir spesifik kontrol paketi vardır. Tamiş İlaçlama bu zararlıları kontrol etmenize nasıl yardımcı olabilir diye düşünüyorsanız daha fazla bilgi için SPI Kontrol Çözümleri dosyasını indirebilirsiniz. Gıda üreticileri ve işleyenler için haşere önleme konusunda daha fazla tavsiye yada ücretsiz ön inceleme için 444 5 237 nolu hattımızdan bizi arayın. 

Hemen
Teklif Alın