Endüstriyel Tesis İlaçlama

Endüstriyel Tesis İlaçlama

Tamiş ilaçlama sanayi ve endüstriyel bölgelerde hijyen ve temizlik standartlarınızı, profesyonel haşere ile mücadele çözümlerimizi sunarak hizmet gerekmişlerini yerine getirmek ve konuya hakim olarak yardımcı oluyoruz. Üretim tesislerinde her türlü haşere ve kemirgen ilaçlama konusunda Türkiye geleninde üst düzeyde üretici, firmalarla çalışmalar ve sözleşme yapma sürecindeyiz. Çalışma faaliyetlerin  sürecinde araştırma ve geliştirme çerçevesinde  hizmetlerimiz devam etmektedir. Kurumsal çerçevede ilkeli böcek ilaçlama süreçleri ve koruma planını uygulayarak devamını esas bilmektedir. Kurumsal firmaların üretimini sorunsuz devamını sağlamak haşere ve kemirgen sorunlarıyla karşılaşmamak ve üretici firmaların sektörün lokomotifi bilmek bizim hizmet politikamızdır. 

Tesisleriniz İçin Çözümler

Kurumsal ilaçlama firması olarak mal alım satımı, üretici zinciri üst düzeyde olan ithalat ihracat yapan ufaklı büyüklü firmalara zararlılarla mücadele etme ve koruma hizmeti veriyoruz. Çalışmalarımız çeşitli aşamalarında, üretim haneye giren kemirgenler stok depolarına giren haşereler depolarımızı tehlike altında tutan fareler gıda alanlarında üreyen güve gibi çeşitli haşerelerle, sorunlarla karşılaşılabilir ve bu hususta büyük maddi zararlar görebiliriz.

  • Endüstrinin çözüm bilgisi : Profesyonel hizmet ekibi ve biyologlarımız almış oldukları üst seviye korunma ve savunma programları için sizlerle beraber çalışır yapılan programı taraflara verilir. işletmede zararlı akışını önüne gece bilinmesi için işletmede zararlıların giriş yapabilecek alanlar kapama önlemini alma tasfiyesinde bulunurlar.
  • Tüm endüstrilerdeki üretim zorluklarının çeşitliliğini anlıyoruz ve bu anlayış, işiniz için en etkili planı oluşturmamıza yardımcı oluyor.
  • Çalışma ve Uygulama Çeşitleri : Uzmanlarımız size, farelerden korunabilmek için  kemirgen tehlikesinin önüne geçmek için gıda tempolarında toksinli ilaçların bulunmaması ve burada özel takip cihazları ile korunması hakkındaki uygulama sisteminin bilgilendirmesin yapar.
  • Ulusal Kapsama Alanı : Tamiş İlaçlama firması için işletmeleriniz nerede olmasının bir önemi yoktur. Hizmetlerimiz kapsamında, Türkiye genelinde haşere ve kemirgen koruma ve programlama hizmetlerini vermekteyiz. Endüstriyel tesislerde  Haşaratları kontrol altında tutacak bu karmaşıklığın üstesinden gelebilecek konusuna  uzman bir araştırma ekibi için zaman kaybı olmadan  444 5 237 numaralı iletişim hattından bize ulaşınız.

Hemen
Teklif Alın