En İyi Böcek İlaçlama Şirketi

En İyi Böcek İlaçlama Şirketi

Tamiş İlaçlama firması olarak, Böcek İlaçlama sektöründe en iyi hizmeti verebilmek için gerekli olan titizliği ön görmekte olan firmamız gereken önlemleri almaktadır. En iyi ilaçlama şirketi olmak ve sizlere kaliteli hizmet sunmak bizim önceliğimizdir. Tamiş İlaçlama firması olarak önemli işlere imza atmaktayız. Bunları yaparken ve sektörde iddialı olabilmek için gerekeli hassasiyeti  en ön planda tutmaktayız. Tamiş İlaçlama en iyi ilaçlama firması olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

İlaçlama firması olabilmek için Sağlık Bakanlığı onaylı olmak ve ayrıca Biyosidal ilaçlama belgelerine sahip olmak gerekmektedir. İlaçlama ciddi bir iştir ilaçlama yaparken nasıl yapılacağını ilacın nerelere sıkılacağını bilmek gerekir. En iyi ilaçlama firması olmak için Tamiş İlaçlama firması yılar geçtikçe bu konuları tüzüğüne kazımaktadır. İstanbul ilaçlama firmaları sektörde yoğun rekabet içinde olup bu konu içerisinde doğru politika yapmakta ve en iyi ilaçlama fiyatları verebilmek için gerekli hassasiyetleri göstermekteyiz.

Tamiş ilaçlama  firması istanbul genelinde en iyi ilaçlama şirketi olabilmek adıyla her daim hamam böceği , ilaçlama fare ilaçlama , karınca ilaçlama hizmetlerini titizlikle yapmaktadır. İlaçlama firmamız aylık periyodik ilaçlama konusunda başta fabrika ilaçlama , fırın ilaçlama , işyeri ilaçlama , ev ilaçlamavilla ilaçlama,  apartman ilaçlama , ve site ilaçlama olarak devam ederek takip ve raporlamalarını yılarca tutmaktadır.

Firmamız ilk olarak Kadıköy ilaçlama firması olarak kurulmuştur. En iyi ilaçlama firması olma yönünde adımlar atarak merkezini İstanbul Ataşehir'e taşımıştır. Tamiş İlaçlama, İstanbul en iyi ilaçlama firması olma yönünde pek çok eğitim etkinliklerine katılmış ve birçok sosyal faaliyetlerde bulunmuştur. Firmamızın hedefi Türkiye'nin tamamına hizmet vermek ilaçlama sektöründe en iyi Türkiye ilaçlama şirketi olarak zirveye oturmaktır. Biyosidal ürün kulanım eğitimlerini almış personele ilaç uygulama konusuna oldukça hakimdir. İstanbul ve Türkiye genelinde haşere ve dezenfeksiyon ilaçlama uygulamasında üst düzey hizmet veren Tamiş İlaçlama dezenfeksiyon ve yürüyen haşereler için %100 organik ilaçlar kullanmaktayız. Kullanmakta olduğumuz ilaçların tamamı sağlık bakanlığı onay verdiği ilaçlardır. Her daim rezervasyonlarınızı bekleriz, bizlere 7/24 iletişime geçebilirsiniz. 444 5 237 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilir, randevu oluşturabilirsiniz.

Hemen
Teklif Alın