Tamiş ilaçlama  periyodik ilaçlama

Periyodik İlaçlama belirli zaman dilimlerinde haşere ve kemirgen sorunlarının tekerrür etmemesi için belirli takvim aralıklarında  yapılan ilaçlamadır. Mekan ve yaşam alanlarımızı kontrol altında tutabilmek ve haşere sorununun önüne geçmek haşere ve kemirgenlere üreme fırsatı vermeden periyodik aralıklarla ilaçlanması doğru ve zorunludur.

Böcek ilaçlama  ve kemirgen ilaçlama iş yerlerimizin düzenli ilaçlama yapıldığı takdirde  önce hangi böcek ilaçları kullanıldığı düzenli aylık raporlandığı için mevsimsel ve periyodik ilaçları değiştirmek önemli olacaktır. Değişik ilaçların kullanılması böceklerin ilaçlara karşı bağışıklık kazanmasını önlenmiş olacaktır.
Böceklerin yumurtası ilaçlamanın ardından kalabilmektedir, İlaçlamanın düzenli yapılması neticesinde haşereler yumurtadan çıkmadan imha olmuş olacaklardır bu doğrultuda düzenli ilaçlama yapıldığı taktirde haşere ve kemirgen sorunu görülmeyecektir. Fare ilaçlama istasyonları çok önem taşımaktadır fare istasyonlarına konulan yemlerin periyodik  değiştirilmesi sonucu kemirgen mücadelesinde sonuçlar çok başarılıdır.

0552 395 64 00 Bizi Arayın