ÖRÜMCEK İLAÇLAMA

Dünyamızın her tarafına dağılmış bir yaşam grafiği izleyen Örümcekler eklembacaklılar sınıfının içinden olan haşere türlerinden bir çeşittir. Örümceklerin sindirim borularında, sinir, damarlar ve nefes borusu çok ince bir zar içerisindedir. Dünyada  bu sistem hiçbir canlıda bulunmayan özelliktir. Örümceklerin boyları üç cm ile otuz beş cm arası değişir. Bünyesi eğridir. ağızlarında iki zehirli çengel ve hissetmeleri için iki de ayağı vardır. Göğüs bölgesinde sekiz adet yürümek ve ağlarında kolay dolaşım sağlaması için ayak bulunur. Bu haşerelerin dört çift gözü vardır  bu gözlerle üç yüz atmış derece görme kabiliyetine sahiptir. Dişi örümcekler 300-400 arası yumurta bırakır. Yumurtaları kendi ördüğü ağ ipliği kozalarına bırakarak yumurtalar kırk günde Çatlar yavrular çıkar. Sürekli beslenme ihtiyacı duyan örümcekler bu yüzden sürekli saldırgan olurlar. Avını ısıran örümcekler zehrini canlıların bırakarak içlerini çürütür bu yola gıda ihtiyacını sağlar.

İnsan sağlığına direk müdahale eden Örümcek böcekleri ısırma ve sokma yoluyla çok acı ve rahatsızlık vererek hayatımızı etkilerler. Örümcek  ceşitli türleri zehirli olabilir. Sürekli besin ihtiyacı his eden örümcekler bundan dolaydaki aynı zamanda devamlıda saldırgan olurlar bu sebepten dolayı insanda saldırıp sokabilirler. Zehirli örümcek sokmalarında soğuk terleme yüksek ateş nabızda artma ve kusma gibi zehirlenme belirtileri olabilir bu durumda hiç vakit kaybetmeden en yakın Sağlık kuruluşuna baş vurmak gerekir. Bu tür vakalar geç kalındığında ölümlerle sonuçlanabiliyor haşere ısırma ve sokmalarında erken müdahale çok önemlidir.

İstanbul ilaçlama firması tamiş   ilaçlama yöntemlerini hassas noktalarını takip ve analiz ederek yapılması gereken örümcek ilaçlama şeklini belirler. İstanbul böcek ilaçlama şirketi olarak haşere ilaçlama işgücünü çok önemsiyor ve kullanacağı ilaçların sağlık bakanlığı ruhsatları çerçevesinde yapmaktadır. Bireysel mücadelede kullanılan yanlış ilaçlar neticesinde hem sağlığımız hem de sonuç almak problemli olur. Bu problemlerin üstesinden gelmek ve emin adım takibi yapmak için aylık periyodik ilaçlama yapılması gerekmektedir. Örümcek ilaçlama değişik yöntemler kullanıla bilinir. Bunlar sıra ile sıvı ilaçlama bu buharlama sislenme ve jel ilaçlama şeklindedir. İstanbul Tamiş ilaçlama firması olarak bünyemizdeki çalışan ekibimiz sağlık bakanlığı uygulama belgelerine sahipdir. Yaşam alanınızda örümcek ilaçlama fiyatı en uygun ücretlendirmeyle uygulamanız yapılacaktır.

0552 395 64 00 Bizi Arayın