Tamiş ’de, ofis personeli ve ziyaretçileri için güvenli bir ortam, yaygın zararlılardan hastalık ve mikropların yayılmasını en aza indirmek konusunda yardımcı olabiliriz . Zamanınızın çoğunu harcadığınız iş hayatımızda konsantre olabilmeniz için sağlığa uygun ofislerimizin olması lazımdır. İşletmemizde duvarda, yerde, tavanda vs. herhangi bir yerde gezen bir zararlının görülmesibizim verim ve konsantre motivasyon hem de müşteriler gözünde itibar kaybetmenize sebeb olur.zararlılarıni mikrop ve bakterilerin insanlara taşıması sağlık açısından tehlike oluştururlar.

Ofisteki Zararlılar Ofisler ve çevresindeki zararlılar büyük sıkıntılara neden olabilir. Ofis binanıza, stok ve teçhizatlarına zarar verebilir, özellikle kemirgenler bilgisayar donanımları ve kablolarınıza zarar verebilir. Bizim tecrübelerimize göre böcekler ofislerde özel bir sorun teşkil eder. Aktivitenin belirtilerini tespit etmek, istilanın hızlı bir şekilde yayılmasını engellemek ve işinizde kesintiye uğramamanız için monitör ederiz. Genellikle ofis binasının yeri ve yaşı, bir haşere sorunu üzerinde önemli bir etkenlerdir. Diğer faktörler ise ofis bünyesindeki gıda kantinleri, binada saklanan ürünlerin niteliği, boyutu ve düzeni içerir. Ofislerin belli alanları, belirli zarralılardan gelen büyük bir tehditle karşı karşıya olabilir.

Ofisler İçin Zararlı Kontrol Çözümleri: Ofisinizde risk düzeyini değerlendirmek ve ziyaret rotası belirlemek için ücretsiz ön inceleme ziyareti yapıyoruz. Ofisin daha hijyenik bir alan olmasını sağlamak için değişik önlemleri ve düzenlemeler yapılmaktadır. Bunlar ofisindaim temiz tutulması ya da ilaçlanması sayilir. Ofis ilaçlama için bir şirket ile çalışılmakta ya da ofis ortamında bu tarz işleri yapması firma ile iletişimde olun. Ofis ilaçlama personel için büyük önem taşımaktadır. Bu sebebte şirketler büyük önem göstermelidir. İlaçlama yapılmaması istenmeyen zararlılar sorunları doğurabilmektedir. Bunun doğrultusunda ise çalışanlar kötü etkilenmekte hatta sıhhi açıdan istenmeyen sonuçlar ortaya çıkmaktadır. 

  • Ücretsiz Öninceleme  Tüm ofislerinizde risk seviyesini değerlendirmek ve haşere sorunun yerleşmemesini sağlamak için ücretsiz bir öninceleme ziyareti ile uygun hizmeti tanımlar.
  • Acil Müdahale  problem varsa, 7/24 acil müdahale
  • Düzenli Ziyaretler  Ekiplerimiz kemirgen istasyonlarını kontrol etmek için düzenli olarak ofislerinizi ziyaret edecek, zararlı aktivitesi işaretlerine bakar riskleri belirlemek ve  zararlı sorunları riskini azaltmak için tavsiyelerde bulunur.
0552 395 64 00 Bizi Arayın