Süpermarketler ve Gıda Depoları

Bir süpermarkette haşereye yer yoktur. Herhangi bir zararlı aktivitesi markanıza itibarınıza ciddi derecede zarar verebilir ve taze gıda alanlarında sağlık riskleri oluşturabilir. Tamiş’de gıda perakendecileri için zararlı kontrol çözümleri ve tam koruma güvencesi sağlanır. Süpermarketlerin zararlı sorunlarına yardım etmek için sektörde deneyime sahibiz ve istilayı yönetmek için güvenli ve etkili çözümler sunarız.

Süpermarketler için Rentokil Zararlı Kontrol Hizmetleri

Tamiş’de çalışanlar, müşteriler ve ziyaretçiler için güvenli ve hijyenik bir ortam sağlamak için iyi haşere kontrolünün önemi anlaşılıyor. Perakende sektöründeki sıfır toleranslı zararlı göz önünde bulundurulduğunda. Endüstri bilgimiz ve uzmanlığımız süpermarketleriniz ve ya yerel gıda perakende mağazalarınız için etkili haşere kontrol hizmeti planlamak için yardımcı olacaktır. Bizim gıda mevzuatı anlayışımızda verdiğimiz hizmet tüm yasal yükümlülükleri sağlayacaktır.

Zararlı Önleme Servisi :     

Zararlı önleme servisimiz süpermarketler ve yerel gıda mağazalarında zararlılara karşı etkin koruma sağlar.

  • Tam lokasyon denetimleri  Herhangi bir zararlı aktivitesi veya haşere riskleri tespit edilecektir
  • Öneriler  Site üzerinde personel tarafından belirtilmiş olanlar belgelenmiş olacaktır. Çalışma uygulamaları konusunda tavsiyeler içerecektir ve sorun olduğunda veya depoya giren zararlı riskini azaltmak için prosedürler
  • Online Raporlama  Online raporlama sistemimiz PestNetOnline raporlama aracı ile herhangi bir risk, öne çıkan tavsiyeler ve tam bir servis geçmişi belirtilir. Bu özellikle mağaza zincirlerinde riskleri ve yapılan ziyaretleri izlemek için faydalıdır.
  • Yerel Gıda Perakendecileri Küçük bakkal, kasap fırın gibi perakendecilere fare, sıçan, hamamböceği ve sinek gibi yaygın zararlılar için profesyonel kontrol çözümleri sağlıyoruz

0552 395 64 00 Bizi Arayın