Böcek istilaları her alanda tehdit oluştursa da en büyük probleme evlerde sebep olmaktadır. Zira insanların en çok vakit geçirdiği, birebir temasta bulunduğu bu alanlar, haşere oluşumlarıyla mikrop ve bakteri tehdidi altında kalır. Bu bölgelere temas eden insanlar ve evcil hayvanlar ciddi bir risk altındadır. Zira bu mikroplar tehlikeli hastalıkların müsebbibidir. Bu durumu ortadan kaldırmak adına çalışmalarını sürdüren Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi böcek ilaçlama servisi; haşerelere karşı %100 sonuç sağlayan yöntemlerle ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Böcek İlaçlama Nasıl Yapılmalıdır?

Böcek ve haşere ilaçlama uygulamaları ancak ve ancak doğru şekilde yapıldığında sonuç sağlamaktadır. Fakat ilkel tekniklerin uygulanması, istilayı ortadan kaldırmadığı gibi çeşitli konularda zarara da yol açabilmektedir. Bu ilkel teknikler nesillerdir kullanılagelen yapışkan, fare zehri, bitkisel ilaçlar, zehirli maddeler ve hazır halde satılan böcek ilaçlarıdır. Ancak bu maddeler hem etkili bir sonuç vermemekte hem de tıbbi ve maddi yönden zararlı sonuçlar doğurabilmektedir. İlacın yanlış ve bilinçsiz kullanımı solunum yolu rahatsızlığı, cilt hastalıkları, zehirlenme gibi ciddi problemlere yol açmaktadır. Ayrıca içeriği değiştirilmeyen bu ilaçlar, bağışıklık kazanmış böcekler üzerinde kesin bir etki göstermemektedir. Etkili bir ilaç olsa bile, gramajı düşük olan bu ilaçlar evin küçük bir bölümünde etki gösterecektir. Yalnızca yüzeyde göze çarpan böcekleri öldürecek, evin gizli bölümlerinde saklanan asıl istilayı ortadan kaldıramayacaktır. Bu sebeplerden ötürü Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi böcek ilaçlama servisi ekipleri profesyonel kişilerle çalışılmasını önermektedir.

Profesyonel Böcek İlaçlama Nasıl Yapılmaktadır?

Böcek ilaçlama konusunda en önemli kural tedbirli ve profesyonel şekilde çalışmaktır. Bu doğrultuda iyi bir ilaçlama firmasıyla anlaşmak ve %100 sonuç garantisi almak sizin lehinize olacaktır. Tamiş Böcek İlaçlama firmamız, profesyonel ilaçlama teknikleriyle çalışan deneyimli ve uzman ilaçlama ekipleriyle hizmet vermektedir. Özel ilaçlama teknikleri ve kesin çözüm sağlayan, içeriği ziraat mühendisleri tarafından geliştirilen böcek ilaçları; haşereleri kesin ve kalıcı olarak ortadan kaldırmaktadır. Böcek ilaçlama yapılırken dikkat edilmesi gerekenlerden en önemlisi, işlem esnasında gereken tüm tedbirleri almaktır. İlaçlama yapanların maske, eldiven ve koruyucu kıyafet giymesi; diğerlerinin alandan mutlaka uzaklaşması gerekmektedir. İşlem sırasında ilaçlama ekiplerinin talimatlarına eksiksiz uyulması halinde firmamız %100 sonuç garantisi sağlamaktadır.

HAŞERE KONTROL Uzmanla İletişime Geçin 444 5 237

0552 395 64 00 Bizi Arayın