Barlar ve Restoranlar İlaçlama Mecburiyetti

Restoran veya barınızın olduğu yerlerde haşere ve kemirgen aktivitesi görünmesi itibarınızı ciddi tehlikeye sokmaktadır. Fareler, kemirgenler, ucan haşereler ve hamamböcekleri gıda paketleme, depolama ve mutfaklarda hastalık riskinden ötürü hijyen standartları açışından tehlike oluşturmaması için koruyor ve destekliyoruz. Haşerelerin mikropları gıdalara bulaştırma tehdidini  zararlardan koruyarak işletmenizi korumaya alıyoruz . Profesyonel haşere kontrol hizmeti yüksek kalitede yasal gereklilikler çerçevesinde işlerinizin sağlıklı şekilde devam etmesinde yanınızdayız. İşletmenizi kendi işletmemiz doğrultuda davranmaktayız.

Tamiş ilaçlamanın Profesyonel Çözümleri

Tc Sağlık bakanlığı bağlı firmaların çalışanları halk saatliği sertifikalı uygulayıcılar işiniz için yasal şartları yerine getirmek  gıda hijyeni yardımcı olmak amacıyla güvenlik mevzuatı gıda işletmeleri (HACCP, FSA ve AB mevzuatı) ile alakalı hususlar çerçevesinde her türlü destekte yanınızdadır. Satış temsilcilerimiz sizleri ziyaret ve tanıtım bilgilendirmek için 444 5 237 numaralı kurumsal telefondan randevu oluşturunuz. Tamiş ilaçlama her konuda yanınızda olmak için hazırdır 

restoran bar ilaçlama

restoran bar zorunlu ilaçlama

Hizmetimizin İşletmenize Faydaları

  • Düzenli Ziyaretler – Danışmanlarımız düzenli olarak personellerimiz tarafından yapılan uygulamaların kontrolü yapmak ve denetlemek amacı ile tesislerinizi ziyaret ederek, potansiyel riskleri ortadan kaldırmak haşere ve kemirgen tehditlini azaltmak yapılabilecek konular hakkında tavsiyelerde bulunurlar.
  • Özel Çözüm öneriler Fare, kemirgenler kara sinek ve   hamamböceği çeşitleri ve her türlü haşerelere karsı gıda işletmelerini etkileyen bu haşereleri kontrol altında tutmak için hizmetlerimizi taktimde bulunuyoruz. Haşere ve kemirgenler kontrol altına alınmadığı taktirde işletmelere büyük zararlar verebilmekte hata yasal gereklilikleri yerine getirilmediğinden işletme süreriz kapatma cezası alabiliyor.
  • Online Raporlama  Tamiş ilaçlama  zararlılara karşı periyodik ilaçlama bilgilerini tümünü online raporlama ve önerilerini ilgili taraflara aktarmaktadır. Zararlı riski azaltmak ve işletmeyi stabil bir şekilde devamını sağlamak bu doğrultudaki önerilerini kuruma tavsiye olarak iletir. taraflar raporlamaları online olarak takibini sağlar olabilecek sorunlar doğrultusunda önlemlerini alır.
  • İşletmenin sorumlulukları İlaçlama firması raporlama ve yapmış olduğu tavsiyeleri değerlendirmesi zararlıların mekandan uzak tutmaya kalite standartlarını yükseltmeye, işletmeniz kaliteyi yükseltme farkımı bulacaktır. Böcek ilaçlama firmaları gıdayla alakalı hizmetin zorluluğun farklıdadır. Bu zorunlu işlevde haşere ve kemirgen ilaçlama şirketi sizin çözüm ortağınız.
0552 395 64 00 Bizi Arayın