KURUMSAL İLAÇLAMA HİZMETLERİ

Tamiş Kurumsal İlaçlama Firması olarak kurumsal ve bireysel alanlarda ilaçlama hizmeti vermektedir. Ulusal ve Uluslararası Standartlarında kaliteli hizmet sunan ilaçlama ekibimiz ilaçlama sektöründe en az 10 yılık tecrübeye sahip bir kadroya sahiptir. Haşere İlaçlama konusunda profesyonel bir desteği içine alan bir süreci ifade eden kurumsal ilaçlama hizmetleri profesyonellik yanında ayrıntılı bir çalışma ve raporlamayı da kapsamaktadır. Kurumsal İlaçlama, Şirketler, Ofisler, Ticaret Merkezleri, Alışveriş Merkezleri, Hastaneler, Belediyeler, Kamu kurumları gibi yüksek kapasiteli alanların tüm ilaçlama hizmetlerini de içermektedir. Tamiş ilaçlama şirketi olarak başta istanbul olmak üzere ülkemizin tüm ilerine hizmet verebilmek için tüm çalışmalarını hızla sürdürmektedir.

İşyeri İlaçlama Zorunluluğu Gıda Sektörü İle Uğraşan İşletmelerin Haşere İlaçlama Firmaları İle Düzenli İlaçlama Yaptırmamaları, Haşere İlaçlama Firmaları Tarafından Verilen Ek-1 Belgesinin Olmaması Halinde Tarım Ve Köy İşleri Bakanlığınca Yapılan Denetimlerindeki Cezası 12000 TL dir. Bu cezaya maruz kalmamak, işletmenizdeki gereken zorunlu hijyen ve belgeler için TAMİŞ İlaçlama pest control ve çevre sağlığı hizmetleri olarak tüm sorun ve sorumluluklarınızı  kaliteli hizmet ile üstlenmekteyiz. Entegre Zararlı Yönetimi (IPM) Böcek ilaçlama çalışmasındaki en önemli nokta kontroldür. Haşere mücadelesine başlamadan önce işletmeye ya da mesken olarak belirtilen sahalara haşerelerin iç alanlara nereden giriş yaptıklarını ve nereden çıkış yaptıklarını belirlemek gerekir. Aynı zamanda bu sahalara taşınarak giriş yapabileceği ekipman ve malzemelerin, barınıp üredikleri ve gezindikleri her türlü kritik noktasının tespit edilmesi TAMİŞ  uzmanları tarafından yapılmaktadır.

PROFESYONELLİK VE KALİTE GARANTİ EDİLMEKTEDİR Kalitemiz, ticarete yön veren insanlar aracılığıyla şekil alır. TAMİŞ zararlı mücadele ekibi, iyi eğitimli ve sertifikalı uzmanlardan (IPM Servis teknisyenleri olarak da bilinir) oluşan bir ekip olup ilgili mevzuat hakkında güncel bilgilere sahiptir. Bilgilerini düzenli eğitim, kurslar ve devam eden eğitim yoluyla güncel tutarlar. Bu aslında profesyonel bir çalışma yöntemi olup, biz insanların ve yaşadığımız gezegenin güvenliği üzerine odaklanmaktır. Gıda Mevzuatları & Zararlı Kontrolü. Gıda mevzuatları ve direktifleri, Gıda tedarik Zinciri boyunca zararlıların önceden tespit edilmesi ve önlenmesini sağlayan esaslardır. Tamiş ilaçlama zararlı kontrolü, müşteri şartlarınızı , yasal yükümlülüklerinizi ve kalite yönetim sistemi standartlarınızınızı sağlanma sürecinde zaralılardan kaynaklı risklerini zi kontrol etmede profosyonel ortağınızdır. Birçok kuruluş, hijyen mevzuatlarına uygun olarak zararlı risklerini kontrol etmemiz ve sektör tecrübemizden dolayı bize güvenir.

İstanbul Anadolu yakası ilaçlama

İstanbul Avrupa Yakası Böcek İlaçlama 

 

 

 

0552 395 64 00 Bizi Arayın