KENE İLAÇLAMA

Keneler zorunlu kan emici haşerelerdendir. Bacakların uçlarında vantuzlar ve cengeler  vardır. Deriye yapışarak kan emerek beslenirler. İyice kan emip şiştikten sonra kendilerini yere atarak uzaklaşır, bitkilere veya ağaçlara yapışırlar. kenelerin Ön ayaklarının uçları koku ve dokunma algıları güçlüdür. Ağaçlara tırmanan keneler altından geçecek kanını emecek canlıları bekler ve üzerlerine düşer deriye yapışır ve kan emmeye başlar. Kenelerin tükürük salgısı dokuları sindiren ve likefiye eden proteolitik enzimler içerir. Keneler İnsan ve hayvan hastalıklarının taşınmasında rol oynayan en önemli haşerelerden. Bir çok hastalığın taşıma imkanına sahip olabilmektedir. Kene ısırdığı yerde bıraktığı emzirmemle toksikozlar felçlere ve alerjik reaksiyonlar yol açabilir. Deriye yapışan keneyi kendi imkanlarımızla deriden çıkarma imkanlarına girersek hastalık bulaşma riskine girmiş olunur bunu yapmak son derece tehlikelidir. Deriden ayırmaya çeliştiğimiz kene tek, olarak içindeki mikropları kusar ve bulaştırır buda kene zehirlenmesi.

Kene ısırmasından korunmak için mekanımızı yeşil alanlarımızı periyodik rutin ilaçlama yapılması gerekmektedir. istanbul kene ilaçlama firması olarak kesintisi hizmet vermekteyiz. Kene İlaçlama zaman kaybetmeden yaptırılmalı, sıcak havalar gelmeden yumurtaları ortadan kaldırmak gerekir. Kene ilaçlama profesyonel ilaçlama şirketleri tarafından yapılmalıdır. İstanbul ilaçlama firması olarak tüm semtlere en uygun ilaçlama fiyatlarıyla hizmet vermekte olup 7/24 çalışmaktayız. Haşere ilaçlama ekibimiz sağlık bakanlığı eğitimlerini almış sertifikalıdır. 

Kene el ile çekilip çıkartılmaya çalışmamalıdır, kene sıkıştığında patlayarak zehrini kana bulaştırır kene zehirlenmesi olur. Böyle bir durumda sağlık kurumlarına başvurup işi doktorlara bırakmak gerekmektedir. İstanbul en çok kene gözüken semtleri başta başakşehir levent Beykoz çekmeköy diye sıralanabilir. Yeşil alanlarda yaşayan kene çeşitleri olduğu gibi taşlık ve kıraç alanlarda yaşayan çeşitlerinde vardır.  Tamiş ilaçlama sektörün en iyi ilaçlama firması ve Türkiye’nin tamamına hizmet vermeye devam etmeye devam etmektedir. İlaçlama firması olarak en uygun ilaçlama fiyatı vermekteyiz. Merkezi büyüyen ataşehir ilaçlama firması unvanını taşıyan firmamız kene ilaçlama konusunda İstanbullun tüm ilçe belediyelerine destekte bulunuyor.

0552 395 64 00 Bizi Arayın