Kemirgen Mücadele

İçerisindekiler

Lağım Faresi Nedir?

Fağım farelerinin boyları 25 ila 35 cm arasında değişmekte olup, kahve renginde 300 ila 1000 gram arasında ağırlığa sahiptirler. Lağım fareleri çok daha pis ortamlarda, çöplerde, kanalizasyon yıkıntı ve pis sularda yaşamaktadırlar. Lağım farelerinin salgıları narkoz etkisinde olup uyuşturucu etkisine sahiptir. Gece uyku halinde olan insanları kemirirler. Lağım faresi insanı kemirirken ağzından bıraktığı salgılar yüzünden kemirdiği yeri uyuşturur ve bir şey hissedemezsiniz. Lağım farelerinin bazıları kedi büyüklüğündedir. Lağım farelerin dişleri çok keskindir ve normal bir beton duvarları delebilecek kuvvete sahip olup tuvalet ve klozetlerden ev içine hücum etmektedirler.

Lağım Faresi Mücadelesi Nasıl Yapılır?

Lağım fareleri oldukça pis mikrop taşıyan ve hastalık saçan pis bir fare cinsidir. Lağım faresi mücadelesinde bilinen eski metotlarla mümkün olmamaktadır. Lağım fareleri diğer fare türlerinde görüldüğü gibi toplu yaşamaktadırlar. Bir tane lağım faresi görmeniz durumunda birden fazla lağım faresinin yaşam alanlarınızda olması mümkündür. Lağım fareleri ilaçlamasında en etkili yöntem fare istasyonları kurarak, içerisine eklenecek olan ilaçlar sayesinde yakalanmaları mümkün olur. Bu yüzden profesyonel olarak fare ilaçlaması, kemirgen kontrolleri tecrübeli bir firma tarafından yapılması gerekmektedir. Fare ve kemirgen ile mücadele konusunda en etkili ilaçlardan birisi de mum bloklardır. Fare istasyonlarının içerisindeki ilaçların aylık olarak değişmesi gerekmektedir.

Lağım faresi ilaçlama ve mücadele yapılması logar ve giderlerin ilaçlanması bodrum ve çatı gibi ortak kulanım alanlarına içlerinde etkili mum blok ilaçları olan kemirgen istasyonları planlı olarak yerleştirilerek mücadele yapılması gerekmektedir. İstanbul lağım faresi ilaçlama şirketi olarak bu işlemleri periyodik ilaçlama olarak yapmaktayız.

Lağım Faresi Mücadelesinde Profesyonel Çözümler

Lağım faresi mücadelesinde Tamiş İlaçlama firması olarak kemirgen ilaçlama konusunda profesyonel çözümleri en kısa süre içerisinde yaşam alanlarınızda uygulayabilmekteyiz. Lağım faresi ve diğer tüm kemirgenler ile ilgili ilaçlama da 30 yıllık tecrübesi ile faaliyet gösteren firmamız, en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır.

Başa Dön

Hemen
Teklif Alın