Kemirgen Mücadele

İçerisindekiler

Fındık Farelerini (Ev Faresi) Tanıyalım

Ev fareleri küçük yapılı kemirgenlerdir. Boyaları 10 cm’yi geçmemektedir. Boy ve yapıları yaşadıkları iklim koşullarına ve beslenmelerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ev fareleri yaz aylarında iç mekânlara çok fazla uğramamaktadır. Kışın soğuk aylarda sıcak mekanlara yerleşerek besinlerimize ortak olmaktadırlar.

Fındık Fareleri İle Mücadele Nasıl Yapılır?

Fındık fareleri tırmanıcı özelliğine sahip olup, kovuklarda ve duvar içlerine yaşayabilmekte ve üreme yapabilmektedirler. Ev fareleri buldukları tüm gıda ve besinleri tüketmektedirler. Ayrıca Ev fareleri deri elbiseleri ve evdeki börtü böcek dediğimiz ufak böcekleri de yerler.

Ev fareleri iyi bir şekilde beslendiklerinde 2 ayda bir olacak şekilde, her defasında da 10 ile 12 kadar yavru doğurmaktadırlar. Ev fareleri yavrularını süt ile büyük bir titizlikle beslemektedirler. Ev fareleri 2 ila 3 ay içerisinde olgunlaşmaktadırlar.

Fareler, (Kemirgenler) yaşam alanlarında bulunduklarında insanlara en çok hastalık bulaştıran zararlı canlılardır. Fare (Kemirgen) türleri arasında insanlara en çok ev fareleri hastalık bulaştırmaktadır. Çünkü insanların yaşam alanlarında en çok ev faresi bulunmaktadır.

Bu husus da yapılması gereken işlem yaşam alanlarımıza zaman zaman ev faresi ilaçlama yapmak ve belirli noktalara fare istasyonu yerleştirilmesi gerekmektedir. Tamiş İlaçlama firması olarak, fare ilaçlama konusunda en iyi fare ilaçlama firması olmaktan gurur duymaktayız. Fare ilaçlama şirketleri arasında en uygun fare ilaçlama fiyatları ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Kemirgen İlaçlamasında Profesyonel Çözümler Sunuyoruz

Kemirgenler, sadece görüldükleri zaman ilaçlanması, biz kemirgeni fark edene kadar maddi ve manevi büyük zararlar vermektedir. Bu durumlarla karşılaşmamak için özellikle işletmelerde zaman zaman ilaçlama şirketleri ile periyodik fare ilaçlaması yapılması oldukça önemlidir. Kemirgenlerin ilaçlanması konusunda profesyonel ekibi ile 30 yıllık tecrübesi ile en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Haşere ve fare ilaçlama hizmeti almak için Tamiş İlaçlama firmasını tercih edebilirsiniz.

Başa Dön

Hemen
Teklif Alın