Tamiş böcek ilaçlama servislerimiz semt halkının yaşam alanlarında güvenle yaşaması için çalışmaktadır. Haşerelerin neden olduğu sorunlara karşı sağlıklı çözümler üretmekteyiz. Firmamız tarafından uygulanan kaliteli yöntemler sayesinde, böceklerden kurtulmanız sağlanmaktadır. Böcek ile mücadele için harcadığınız bireysel mücadele sonuç vermek bir yana sayısı giderek artan haşerelere neden olacaktır. Böcek ilaçlama uygulamasında “Önce İnsan Sağlığı” şiarı ile hareket eden firmamız sizlere kaliteli hizmet vermek için bir telefon uzağınızda bekliyor.

7/24 Kesintisiz, Kaliteli Hizmet

7/24 kesintisiz kaliteli hizmet veren firmamız sahip olduğu uzman kadro ve güler yüzlü ekip ile ilaçlama sektörünün ilk akla gelen ismidir. Tüm şubelerinde kaliteli hizmet veren firmamıza 7/24 ulaşabilirsiniz.
• Sağlık Bakanlığı ruhsatlı firmamızın uyguladığı işlemler, tamamen insan sağlığını korumaya yönelik çalışmalardır.
• İnsektisit ve rodentisit, sıvı, jel ilaçlarla tüm alanlarda kapsamlı olarak hizmet vermekteyiz. Haşere ile mücadele işlemlerinde yoğunluğa bağlı olarak, kokulu ve ya kokusuz yöntemleri kullanmaktayız.
• Açık ve kapalı tüm yaşam alanlarında haşere ve farelerin bulunması mümkündür.
• Kuytu,köşe her alanda kendilerine yuva yapan haşereler, nemli ve rutubetli alanları tercih etmektedirler.
• Evlerin bodrumlarında, depolarında, bina kenarlarında, toprak altlarında, taşların altında kendilerine yuva yapabilirler. Ayrıca tuvalet ve banyo gibi nemli alanlarda birçok haşere barınabilmektedir. Çabuk üredikleri için bu alanlara yumurtlarlarını bırakırlar.
Evdeki böceklerden kurtulmak ve sağlığınızı tehdit eden haşereleri ortadan kaldırmak için Bağcılar Böcek İlaçlama firmamıza iletişim numaralarımızdan ulaşabilir, Çağrı Merkezimizden destek alabilirsiniz.

Böcekler İle Bireysel Mücadele Mümkün Mü?

Böcekler ile bireysel mücadele mümkün mü? Böcekler bireysel olarak kontrol altına alınılmaya çalışıldığı zaman, etkili sonuçlar ortaya çıkmamaktadır. Çünkü bireysel mücadelede ortalıkta bulunulan haşereler müdahalede bulunulur. Oysa asıl yoğunluk yuvalardadır. Haşere yuvaları ilaçlanmadığı zaman tam kontrol sağlanamaz. Bu kontrol işlemini de yalnızda uzman kişiler yapabilmektedir. Zararlı canlıların yuvalarını ve yoğunluğunu uzman kişiler tespit edebilmektedir. Böcek ile mücadele etmek için ilaçlama sektöründe kendi markasını yaratmış böcek ilaçlama şirketleri ile çalışmalı sağlığınızı ve ekonominizi riske atmamalısınız. Kemalpaşa böcek ilaçlama şubemizin kadrosu uzman kişilerden oluşmaktadır. Böcek ilaçlama servisimizde sahip olduğumuz başarılı kadro, sağlığınıza zarar vermeyen böcek ilaçlarımız ile tüm haşere ve kemirgenlere karşı mücadele yürütmekteyiz.
• Vatandaşlarımızın sıklıkla karşılaştığı haşerelerin başında gelen; pire, hamam böceği, kalorifer böceği, sinek, fare, tahtakurdu ve tahtakurusu sıcaklıkların yükseldiği şu günlerde büyük bir sayısını arttırarak devam ediyor.
• Çatılar ve kapalı alanların tümünde faaliyet gösteren ve yiyeceklerimize dadanan; fare ve türleri olan çatı faresi, pamuk faresi, ev faresi, fındık faresi, lağım faresi alanda kurduğumuz fare istasyonları düzenekleri ile kısa sürede yok edilmektedir.
• Uçan ve yakalanması güç olan; sinek, arı, yaban arısı, eşek arısı maytların yok edilmesinde ağır bir kokuya sahip olan sıvı ilaçlama tekniğini kullanmaktayız.
• İnsanları sokan ve ölmelerine neden olan; kene, akrep,yılan, çıyan ve hatta örümceğin yok edilmesi hayati önem taşımaktadır.
Tamiş böcek ilaçlama servislerimiz, insan sağlığını korurken cüzi rakamlarla işlem yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet veren firmamızdan dilediğiniz her an randevu alabilirsiniz.

HAŞERE KONTROL Uzmanla İletişime Geçin 444 5 237

0552 395 64 00 Bizi Arayın