Kartal Ev Böcek İlaçlama Hizmeti

Anadolu yakasının nüfusu en hızlı artan ilçelerinden birisi olan Kartal gösteriliyor. Kartal’da ikamet etmeye başlayan kişiler, evlerinin konumuna göre böceklerle problemler yaşayabiliyor. Bu durumda sorunun kısa sürede çözüme kavuşturulması için profesyonel bir hizmet almak gerekli oluyor. Firmamız kartal böcek ilaçlama hizmetini tam da bu durumlar için sunuyor. Evlere özel uygulanan yöntemler ile birlikte böceklerden tamamen kurtulmak mümkün oluyor. Bunun için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Evlerde yapılacak olan böcek ilaçlama
işleminde özel ilaçların kullanılması gerekiyor. Kullanılan ilaçların hem eşyalara hem de ev halkına zarar vermemesi için özel formüller kullanılıyor. Ziraat mühendislerimiz tarafından üretilen ilaçlar, özel ekipmanlar ile evlere uygulanıyor.

Başarılı bir şekilde kartal böcek ilaçlama işlemi uygulandıktan sonra bir süre alanın havalandırılmaması gerekli oluyor. Bu süreçte misafirlerimiz evlerinde olmazken sonrasında havalandırılarak böcek sorunu kökünden çözülmüş oluyor. İstanbul’un birçok farklı ilçesine hizmet veren firmamızı sürekli olarak farklı bölgelerden arayan müşterilerimiz oluyor. Ekiplerimiz bu müşterilerimizin tamamına yetişmek için çaba sarf ederken kimseyi mağdur etmemeyi amaçlıyor. İletişim bilgilerimiz ile kartal böcek ilaçlama  firmamıza ulaşan kişiler, taleplerini çalışanlarımıza iletiyor. En kısa süre içerisinde ekiplerimizin güzergahına eklenen yeni adreslere müdahaleler yapılabiliyor.

Firmamızın günün 24 saatinde bu hizmeti sunuyor olması çok ciddi farklar yaratıyor. 1 gün süreyle evlerinde olmayacak olan kişiler, rahatlıkla o 24 saati ilaçlamaya ayırabiliyor. Firmamızı arayarak bunu belirten kişiler, adreslerinde yokken ilaçlama işlemi tamamlanıyor. Firmamızın kartal haşeren ilaçlama hizmetini 24 saat vermesi işyerleri için de çok avantajlı oluyor. Gün içerisinde sürekli olarak aktif olan işyerleri gece saatlerinde bu hizmeti alabiliyor. Sabahları haşerelerden kurtulmuş bir şekilde işyerleri açılıyor. İlçede bulan yirmi semt Atalar Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çarşı Mahallesi, Çavuşoğlu Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Gümüşpınar Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Karlıktepe Mahallesi, Kordonboyu Mahallesi, Orhantepe Mahallesi, Orta Mahallesi, Petroliş Mahallesi, Soğanlık Yeni Mahallesi, Topselvi Mahallesi, Uğur Mumcu Mahallesi, Yakacık Yeni Mahallesi, Yalı Mahallesi, Yukarı Mahallesi, Yunus Mahallesi dahil tüm semtlerine böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

0552 395 64 00 Bizi Arayın