05515898440
Sosyal Medya Hesaplarımız

KaraSinek

KARASİNEK

Karasinekler 0.5 ile 1 cm boyunda olan haşerelerdir. Karasinekler gri renktedirler. Karasinek haşeresi çoğunlukla çöp ve gübre gibi nemli organik gübre bulunan yerlere yığın halinde yumurtlarlar. Bu karasinek larvaları organik maddelerle gıda ihtiyaçlarını karşılarlar. Karasinek yavruları sıcak havalarda 7 ile 8 günde sinek haşeresi olarak uçmaya başlar. Karasinek haşeresi çok çabuk çoğalır. Karasinekler gıda ve çöp atıklarıyla gıdalarını karşılarlar. Karasinek haşereleri 3 km uçarak insanların yaşadığı her yeri kısa sürede istila edebilirler. Karasinekler vücutlarında çok çeşitli hastalıkların mikroplarını taşırlar. Bu mikropları gittiği ve konduğu her yere bulaştırırlar. Karasinek haşeresi gezdiği her yerde 5 dakikada bir dışkısını bırakır.

Karasinekler çeşitli hastalıkların insanlara ve hayvanlara bulaşmasına neden olurlar. Kolera, dizanteri, hepatit, çocuk felci gibi hastalıkların mikroplarını taşırlar. Ayrıca karasinek haşeresi gıda zehirlenmelerine neden olup verem mikrobunu da taşımaktadırlar.

Karasinek haşeresi ilaçlama mücadelesinde mutlaka profesyonel ve altını çizerek belirtiyoruz ki BİLİNÇLİ bir ilaçlama firmasından destek alınmalıdır.

HAŞERE KONTROL Uzmanla İletişime Geçin 444 5 237

Teklif Alın