Bakanlık Onaylı Böcek İlaçlama Hizmeti

Anadolu yakasının birçok bölgesinde olduğu gibi Kadıköy’de de ilaçlama hizmeti veren firmamız, bakanlık onayını alarak profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Kadıköy’de ikamet eden kişiler kadıköy böcek ilaçlama işlemi için bizleri arayarak randevularını en kısa sürede alabilmektedir.İnsan sağlığını tehdit eden etmenlere karşı yapılan uygulamalar, Sağlık Bakanlığı tarafından denetlenmektedir. Böcek ilaçlama işlemleri de bu denetime tabi tutulan hizmetler arasında yer alır. Evlerde yaşanan böcek sorunlarında, insanların sorunu çözmek için zaman konusunda herhangi bir sorunu bulunmamaktadır. Ancak işyerlerinde yaşanan böcek sorunlarının kısa süre içerisinde ortadan kaldırılması gerekir. Aksi halde işyerlerinin kapanmasına kadar giden sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Bu sebeple de işyerlerinden gelen acil Kadıköy böcek ilaçlama talepleri firmamız tarafından karşılık görmektedir.

Acil durumu çalışanlarımıza bildiren işyerlerine ekipler en kısa sürede ulaşarak çalışmalara başlamaktadır. Böylece olumsuz durumlar ile karşılaşılmadan sorunlar çözülecektir. İşyerlerinin gündüz saatlerinde aktif olması sebebiyle bu dönemlerde ilaçlama işlemi yapmak uygun olmayabilmektedir. Eğer iş yerlerinin kapalı olduğu bir gün de bulunmuyorsa ilaçlamanın gece yapılması tek seçenek olacaktır. Firmamızın gece saatlerinde de gerçekleştirdiği Kadıköy haşere ilaçlama işlemi bu aşamada büyük önem taşımaktadır. İşyerlerinin kapanmasının arından, sorunlu mekana giriş yapan ekiplerimiz ilaçlama ve ardından havalandırma işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Sonrasında işyerleri tekrar güvenli bir şekilde açılabilmektedir.

Firmamıza başvuruda bulunan müşterilerimiz, her zaman gizlilik konusunda bir sorun yaşamayacaklarını bilmelidir. Özellikle gıda sektöründe çalışan firmalar, müşterilerinin olumsuz bir şekilde etkilenmemesi için bu hizmetin gizli kalmasını istemektedir. Müşteri memnuniyeti adına Kadıköy haşeren ilaçlama hizmetini kullanan firmalar, tamamen gizli tutulmaktadır. Böylece bizlerden bu ayrıcalıklı hizmeti alan işyerleri, hiçbir sorun yaşamadan sorunlarını çözüme kavuşturmuş olacaklardır.Toplam da ilçe yirmi bir semtten oluşmaktadır sırasıyla 19 Mayıs Mahallesi, Acıbadem Mahallesi, Bostancı Mahallesi, Caddebostan Mahallesi, Caferağa Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Eğitim Mahallesi, Erenköy Mahallesi, Fenerbahçe Mahallesi, Feneryolu Mahallesi, Fikirtepe Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Hasanpaşa Mahallesi, Koşuyolu Mahallesi, Kozyatağı Mahallesi, Merdivenköy Mahallesi, Osmanağa Mahallesi, Rasimpaşa Mahallesi, Sahrayı Cedit Mahallesi, Suadiye Mahallesi, Zühtüpaşa Mahallesi tamamina 724ilaçlama hizmeti veriyoruz.

0552 395 64 00 Bizi Arayın