Kocaeli Haşere İlaçlama- Garantili Böcek İlaçlama

izmit böcek ilaçlama

İzmit haşere kemirgen ilaçlama şirketi

Kocaeli/İzmit böcek ve haşere ilaçlama işlemlerinizde doğru firma arayışında iseniz bu makale tam size göre. Böcek ilaçlaması hakkında bize en çok sorulan soruları bu makalede toplamaya çalıştık.

Böcek İlaçlamasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Doğru böcek ilacını seçmek böcek ilaçlama için en önemli şarttır.
 • Böcek yoğunluğu konusunda uzmanları doğru bilgilendirmek gerekir.
 • Haşere ilaçlama için en doğru zamanı seçmek de çok önemlidir.
 • Kendiniz böcek ilaçlaması yapmayınız.
 • Böcek öldürücüler ile temastan kaçınmalıyız.
 • Böcek İlaçlama ve Pest Kontrol firmalarıyla çalışmaya özen gösterin
 • Böcek ilacı uygulanan ortama mümkünse 1-2 saat girmeyin.
 • Haşere ilacı uygulanan ortamları yeteri kadar havalandırdığınızdan emin olun.
 • Haşere İlaçlama yapılacak ortamda yiyecek-içecek bırakmayın
 • İlaçlamadan önce ortamda havlu, çarşaf gibi eşyalarınızı dolaba kaldırmaya gayret edin.
 • Uygulama alanında bulunan bitkileri balkona çıkartın.
 • Evcil hayvanınızı ilaçlama yapılacak ortamdan uzaklaştırın.

Böcek İlaçlama için doğru zaman nedir?

izmit böcek ilaçlama

Kocaeli böcek ilaçlama

 Böcek ilaçlama zamanını belirleyen en büyük etken ilaçlamayı ne için yaptırdığınızdır. Evinizde ciddi bir haşere sorunu varsa ilaçlama için acele etmek önemlidir. Ama eğer birkaç tane böcekten söz ediyor ve önlem almak istiyorsanız ilk  bahar mevsimi doğru zamandır. Çünkü haşerelerin  üreme dönemi bu mevsimdir. Böylelikle haşerelerin çoğalmasına fırsat vermeden önlem almış olursunuz.

Hangi tür böceklerde evin ilaçlanması gerekir?

Evde ya da insanların uzun süreli kaldığı ortamlarda yaşayan ve insanları rahatsız eden tüm hayvanlar haşere grubuna dahil edilir. Bu sebeple Tamiş İlaçlama Şirketi olarak hamamböceği, güve bit, tahta kurusu, pire, akrep, örümcek, uyuz böceği, karınca, fare ve diğer kemirgen ilaçlaması hizmetlerini vermekteyiz.

SAĞLIK BAKANLIĞI İZİN BELGELERİMİZ

Kocaeli-İzmit ve çevresinde haşere ilaçlama ihtiyaçlarınız için TIKLAYIN. Hijyen kurallarına dikkat eden firmamız, yüzde yüz sonuç alınan böcek ilaçlama işlemlerinizde sizin bir tık uzağınızda. Böcek ilaçlama yaptırdım ama hala böcek var diyenler için tavsiyemiz böceklerden tamamen kurtulmanın tek yolu, alanında uzman kişilerle çalışmaktır. Sadece görünen haşereleri değil haşere olma ihtimali olan bölgeleri ilaçlayan, doğru ilacı kullanan, tecrübeli ve eğitimli böcek ilaçlama firmasıyla çalışmak sizi birkaç aylığına değil yıllar boyu böceklerden kurtaracaktır. İzmit haşere ilaçlama şirketi Kocaeli’nin bütün ilçeleri Gebze, İzmit, Darıca, Körfez, Gölcük, Derince, Çayırova, Kartepe, Başiskele, Karamürsel, Kandıra, Dilovası, Kocaali’ye ilaçlama hizmetini sanayi bölgeleri işletmelerimiz olmak üzere tüm yaşam alanlarına haşere kemirgen  ilaçlama koruma hizmeti vermektedir. Sizde zararlı mücadelesi için İzmit ilaçlama firmasını 444 5 237 numaralı iletişim hatlarımızdan arayıp randevu alabilirsiniz.

0552 395 64 00 Bizi Arayın