İzmir Haşere İlaçlama Firması

İzmir haşere ilaçlama firması olarak sizi böcek ilaçlama konusunda bilgilendirmeye devam ediyoruz. Bu makalemizde gıda üretiminde haşerelerle nasıl mücadele edilir konusunda aydınlatmaya çalışacağız.
Gıda sektöründe hangi haşereler görülür?

Gıda sektöründe en çok görülen haşereler, Alman Hamam böceği, Amerikan hamam böceği, doğu hamam böceği, meyve sinekleri, ev sineği, karınca ve güvelerdir.
Gıda Sektöründe böcek yok etme yöntemleri
Gıda sektöründe böceklerle mücadele etmek istiyorsanız haşere ilaçlama firmalarıyla iletişime geçip en doğru yöntemi bulmanız ve uygulamanız gerekmektedir. Bu anlamda haşere ilaçlama firmaları size gereken bilgilendirmeyi yapacaktır. işyerinizde rutin periyodik allaşmaya giderseniz ilaçlama firmaları zararlılarla mücadelede kesintisiz yanınızda olacak aynı zamanda hançere ve kemirgen takibini eksizsiz raporlayacaklardır.

1)Kalıntısız Böcek İlaçları:
Sadece haşere ilaçlama zamanında etkili olan sprey şeklindeki böcek ilaçlarıdır. Sprey, haşerelerle temas ettiğinde daha etkili olurlar. Havaya sıkıldığında da uçan haşereler ve sürüngen haşerelere de karşı etkin olurlar.Tamamıyla izole edilmiş bir ortamda uygulanan kalıntısız böcek ilaçları, saklanmış haşerelere karşı çok etkilidirler.
2)Mekanik Yöntemler:
Sinek kovucular, hava perdeleri, haşere tutucu lambalar gıda sektöründe böcek yok etmenin mekanik yöntemleridir. Mekanik yöntemler, geçici bir çözümdür. Böcek ve haşere ile mücadelede kesin çözüm için İzmir böcek ilaçlama firmalarıyla iletişime geçmeniz daha başarılı bir sonuç doğuracaktır.
Gıda Sektöründe Kemirgen Sorunu
Gıda sektöründe kemirgenler en büyük problemlerdendir. Çünkü kemirgen hayvanların kontrolü çevreye kolay adapte olabildikleri için zordur. Kemirgen sorununun önüne geçebilmek için çeşitli yöntemler denenebilir. Öncelikle kemirgenlerin olduğu bütün girişler ve delikler kapatılmalıdır. Sonrasında da zehirleme, gazlama, tuzağa düşürme ve ultrasonik cihazdan yararlanma gibi yollardan biri seçilmelidir. Gıda sektöründeki kemirgen sorununu kökünden çözmek istiyorsanız kemirgen ilaçlama yöntemi en doğru seçenek olacaktır.

İzmir Sanayi Bölgesinde Kemirgen Sorunu
İzmir sanayi bölgesi açısından büyük ve işlevsel tesislere sahip bir şehirdir. Bu yüzden İzmir sanayi bölgesinde fare sorunu yaşayanların sayısı azımsanmayacak derecededir. Ve bu sorun, büyümeden çözülmesi gereken bir problemdir. Eğer siz de İzmir sanayi bölgesinde kemirgen problemi yaşıyorsanız böcek ilaçlama firmamızla iletişime geçip kemirgen sorunundan kurtulabilirsiniz. Rutin periyodik ilaçlama seçeneklerimizden birini seçip İZİN BELGELERİMİZ

mücadelede etkin bir yol izleyebilirsiniz.

İzmir ilaçlama şirketi  ve şubeleri . 1-Balçova ilaçlama
2-Bayraklı ilaçlama şirketi
3-Bornova ilaçlama firması
4-Buca Böcek ilaçlama
5-Çiğli haşere ilaçlama
6-Gaziemir  böcek ilaçlama  firması
7-Güzelbahçe böcek ilaçlama  şirketi

esenler ilaçlama

8-Karabağlar haşere ilaçlama firması
9-Karşıyaka haşere ilaçlama şirketi
10-Konak fare ilaçlama  11- Aliağa haşere  ilaçlama
12-Narlıdere kemirgen ilaçlama
13-Bayındır fare ilaçlama şirketi
14-Bergama fare ilaçlama firması
15-Beydağ akrep ilaçlama firması
16-Çeşme pire ilaçlama şirketi
17-Dikili kene ilaçlama şirketleri
18-Foça hamamböceği ilaçlama şirketi
19-Karaburun sinek ilaçlama firması
20-Kemalpaşa karınca ilaçlama şirketi
21-Kınık tahtakurusu ilaçlama şirketi
22-Kiraz tahtakurdu ilaçlama firması
23-Menderes salyangoz ilaçlama şirketi
24-Menemen kertenkele ilaçlama firması
25-Ödemiş kakalan ilaçlama firması
26-Seferihisar ucan haşere ilaçlama firması
27-Selçuk sürüngen ilaçlama şirketi
28-Tire güve ilaçlama şirketi
29-Torbalı kalorifer böceği ilaçlama
30-Urla yılan ilaçlama  tüm şubelerimiz haşere ve kemirgen ilaçlama şubelerimizle beraber İzmir ve ilçelerine kesintisiz himmetlerimiz 7/24 devam etmektedir. Zararlılarla mücadele için 444 5 237 çağrı merkezinden randevu oluşturabilirsiniz.

0552 395 64 00 Bizi Arayın