Tamiş istanbul ilaçlama firması

esenler ilaçlamaİstanbul  Böcek İlaçlama firması tamiş ilaçlama haşere ve kemirgen ilaçlama ve virüs bakteri ve mantar hastalıklarına karşı ilaçlama faaliyetlerini İstanbul tüm ilce ve semtlerine kesintisiz vermektedir. Sağlık bakanlığına bağlı firmamız ilaçlama sektöründe teknolojik yöntemleri en üst derecede kullanarak profesyonel ilaçlama uygulama yapmaktadır. İstanbul geneline  akrep, sinek, hamam böceği, fare, tahtakurusu  pire, gibi her türlü böcek ilaçlama işlerini yapmaktadır.  Tamiş ilaçlama fabrika, ev, okul, restoran, cafe bar, işyeri ilaçlama gibi tüm alanlara ayırmadan hizmet vermektedir.

İstanbul Haşere İlaçlama Şirketi olarak tamiş ilaçlama şirketi uygulama alanlarında insan sağlığını ön planda tutarak ve yasal yöntemler çerçevesinde hareket etmektedir. Haşere ve kemirgen istilası yaşantımızı ve iş motivasyonumuzun ne kadar etkilediğini bilmekte olup bu olumsuz olayları yaşamaya müsaade etmeden gereken işlemleri zamanında yamak gerektiği bilincini hiç unutmamaktadır. Bilhassa işletmelerde yapılması gereken aylık rutin ilaçlamaya tüm işletmelerin rivayet etmesini öneriyor ve tavsiye ediyor.

Fare ilaçlama ve kontrolü olmazsa olmazlardandır

İşletmelerde  imalathanelerde depo gibi mal sakladığımız alanlarda olmasa olmazlardandır fare ilaçlama ve fareyle mücadele .fare ve kemirgenleri hiç bir zaman hayatımızda yok sayamayız. Fareler çok akılı olduğu kadar cok da zekidirler. Hayatlarını istihdam ettirebilmek için bizim en ufak açığımızı gözlemektedirler. En ufak bir delikten siza bilir en kutu yerlere yuvalanabilir. Bu tür işletmelerde kişisel korunma yöntemleriyle fare ile başa çıkmak nerdeyse mümkün değildir. Fare ve kemirgen tehlikesinden korunmak için mutlaka işinin ehli profesyonel ilaçlama firmasıyla görüşüp periyodik ilaçlama anlaşmasını yapılması gerekir.

İLAÇ RUHSATLARI

Sağlık Bakanlığı Onaylı İlaçlama Şirketi

İstanbul haşere ve kemirgen ilaçlama firması olarak T.C. Sağlık Bakanlığı biyosidal  urun kulanım ve yönetmelik izinlerini almış halk sağlığı alanında zararlılarla mücadele etmek ve koruma hakkına sahip İstanbul’un en iyi haşere ilaçlama firması unvanına sahiptir. kurumsal ilaçlama firması olarak hizmetlerimiz türkiye genelinde ilaçlama firması olarak devam edecek.

0552 395 64 00 Bizi Arayın