İstanbul Avrupa

Tamiş ilaçlama şirketi olarak İstanbul Avrupa yakası ilaçlama şirketi olarak, kesintisiz olarak 7 gün 24 saat profesyonel böcek, haşere ve kemirgen ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Avrupa yakası ilaçlama şirketi olarak, çağrı merkezimiz ve uzman eğitimli kadrosu ile Avrupa yakasının tüm semtlerine ekonomik fiyatlarla Böcek ilaçlama yapmaktayız. Her semt için sabit fiyat aralığı ile çalışmakta olup kesin çözümler sunmakta ve garanti vermekteyiz. Müşteri memnuniyet odaklı ilaçlama hizmetlerimizle teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve  bu gelişmeleri ivedililikle uygulamaktayız.

Avrupa yakası Böcek ilaçlama servisimizin kullandığı tüm biyosidal  böcek ilaçları ve fare ilaçları Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

İstanbul Avrupa Yakası gibi çevresinde göller bulunan ve Boğazı ile görsel şölen sunan bölgelerin maalesef bir de olumsuz yönleri vardır. Bu da haşereleri yoğun bölgeler olmalarıdır. Avrupa yakası söz ettiğimiz üzere zararlı böceklerin sıklıkla görüldüğü ve çok kalabalık bir yakadır. Asla ve asla bireysel ilaçlamalara müsait değildir. Zaten haşerelerle mücadele etmede kişisel yollara başvuruyor olmak dahi başlı başına bir handikaptır. Nedeni ise yapılacak uygulamaların insan sağlığına ciddi zararlar verebilecek olmasıdır. En doğru karar ise Avrupa Yakası ilaçlama firması desteği almaktır.

Hizmet Bölgelerimiz

                            

                            

                                

444 52 37
Tıklayıp Arayabilirsiniz
Whatsapp Hattı
0552 395 64 00
Tıklayıp Yazabilirsiniz