Hizmetlerimiz

İçerisindekiler

Fumigasyon Nedir?

Fumigasyon, yaşam alanlarında yapılan haşere ilaçlama işlemleri ile ilgili bir kavramı ifade eder. Fumigasyon başarısı kanıtlanmış bir ilaçlama işlemidir. Bu ilaçlama yöntemi halk arasında fazla bilinen bir yöntem olmamasına rağmen haşere ve kemirgen istilasını yok etmesi konusunda çok etkili bir yöntemdir.

Fumigasyona Neden İhtiyaç Duymaktayız?

Fumigasyon ilaçlaması sayesinde haşerelerden ve kemirgelerden kesin olarak kurtulabileceğiniz doğru yollardan bir tanesidir. Özellikle işletmelerde zaman zaman gerekli olan fumigasyon uygulamasının olumlu sonuç vermesi ve garantili ilaçlama yöntemleri arasında olmasından dolayı yapılması önerilmektedir. Haşereler kötü bakteriler ,mikrop taşımaları ve ürünlere nüfuz ederek ortama homojen bir bulaşım salgılarlar. Fumigasyon, geniş alanlarda kısa sürede kontrolü altına alır ve çoğulcu bölgelere aynı anda uygulama yapılmasını mümkün kılar.

Fumigasyon İşlemi Nasıl Uygulanır?

Fumigasyon: Belirli bir alanda bulunan zararlıları belirli bir ısı ve gaz halinde kimyasal uygulayarak temizleme işlemi gerçekleştirilmektedir. Böcekleri ve haşereleri öldürmek için bulundukları ortamı belirli bir süre gaza maruz bırakma işlemine fumigasyon denir. Bu ilaçlama yöntemi haşerelerin mücadelesinin son aşaması olan ilaçlama yöntemidir. Fumigasyon, uzman ve deneyimli böcek ilaçlama firmaları tarafından uygulanan bir işlemdir.

Fumigasyon ilaçlama işlemi yapan firma personeli uygulamadan önce alanı iyi keşif yapması bir ilaçlama programı çıkarması ve iyi bir plan yapılması çok önemlidir. Fumigasyon İlaçlama konusunda Tamiş İlaçlama firması olarak Türkiye geneli zararlılarla mücadelede en son ekipmanlarla ilaçlama yöntemleriyle çalışmakta olup en üst kademede hizmet vermektedir.

Fumigasyon Konusunda Uzman Çözüm: Tamiş İlaçlama