Hizmetlerimiz

İçerisindekiler

Haşere Nedir?

Haşerelerin tümü, kapalı ortamlarda yaşamaya uyumludur. Akrep, sürüngenler ve bir çok haşere türleri doğal ortamında yaşaması gereken canlılar dahi, ev alanlara yiyecek bulabilmek için ve olumsuz hava şartlarından koruma sebepler dolayı ev ve diğer yaşam alanlarımıza konuşlanmaktadırlar. Yaşam alanlarımızda konuşlanan haşereler, temizlik maddeleriyle arındırılması mümkün olmamaktadır. Böcekler dağınık alanlarda oldukları gibi titiz ve temiz alanlarda da görülebilmektedir.

Ev İlaçlama Nedir?

Evlerimiz, en çok vaktimizin geçtiği ve en yoğun şekilde kullandığımız yaşam alanlarımızdır. Evlerimizde oluşabilecek, haşere ve kemirgen istilasına karşı uygulanan uygulamalara ev ilaçlaması denmektedir.Ev İlaçlamasını Kendim Yapabilir Miyim?

Evinizde oluşan haşere ve kemirgenler için kendinizin ilaçlama işlemini yapması doğru bir davranış olmamakla birlikte Tamiş İlaçlama firması olarak bu işlemi kesinlikle önermemekteyiz. Çünkü ilaçlama hafife alınmayacak kadar tecrübe gerektiren, doğru ilaçlamanın kullanılmaması halinde çok daha kötü sonuçlar doğurabilecek bir durum söz konusu olabilmektedir. Bilinçsiz ilaçlama hem kendi sağlığınız için hem de çevrenizdekilerin sağlığını tehlikeye sokabilmektedir.

Sağlık Bakanlığı Onaylı İlaçlar Kullanıyor ve Kesin Çözümler Sunuyoruz

Ev ilaçlama hizmeti, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olan ruhsata sahip olan Tamiş İlaçlama firması olarak halk sağlığına uygun bir biçimde ilaçlama hizmetinin yapılmasını sağlamaktayız. Haşerelere ve Kemirgenlere karşı geliştirmiş olduğumuz çözümlerimiz sayesinde evinizde huzurla oturmanızı sağlıyoruz.

Tamiş İlaçlama firması olarak evlerde böcek ilaçlama hizmetini, konusunda deneyimli ekiplerimiz ile birlikte sağlığınıza zarar vermeyecek şekilde Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla uygulamalarını gerçekleştiren firmamız haşere ve kemirgenlerin etkili bir şekilde yok edilmesini sağlamaktayız.

Ev Haşere İlaçlama Alanında En Çok Dikkat Ettiğimiz Alanlar

Evlerde en sık görülen haşereler yaz aylarında; pire, hamam böceği türleri, karınca ve sinektir. Nemli alanlarda çok hızlı çoğalan bu haşere türleri, yaz mevsimlerinde her alana kolaylıkla yayılarak ciddi sorunlara neden olabilmektedir. Bu nedenle de ilaçlama uygulamaları, yaz aylarında daha sık yapılmaktadır. Kış döneminde ise; tarla faresi, ev faresi ve sıçan gibi kemirgenler evlerde çok sık görülür. Kemirgenlerin yanı sıra; tahtakurusu, akar gibi parazitler de hem sıcak hem de soğuk havalarda evleri işgal eden zararlılar arasında bulunmaktadır. Evlerdeki böcekler için çözüm üretmek ve koruyucu ilaçlama yapmak için öncelikli olarak böcek oluşumunu sağlayan çevre etkenleri incelenmektedir. Ev içerisindeki kullanılacak Biyosidal ilaçlama tespiti yaşam alanının ve çevresindeki alanların böcek çeşitlerine göre, etkili olarak gerek görülen alanlara böcek ilacı kullanılmalıdır.

Ev içerisinde böcek ve haşere ilaçlama nasıl yapılır?