Hizmetlerimiz

İçerisindekiler

Dezenfeksiyon Nedir?

Dezenfeksiyon, gözle görünemeyecek kadar küçük mikroorganizmaların yaşadığımız ve sürekli olarak kullandığımız yaşam alanlarımızda etkisiz hale getirilme işlemine denilmektedir. Yaşam alanlarımızda sürekli mikrop barınabilmektedir. Özellikle bu durum, bir çok insanla beraber paylaşılan yaşam alanları ise zararlı mikroorganizmalar sağlığımızı bozabilir ve hiç bilmediğimiz sağlık problemleri ile karşı karşıya gelmemizi sağlayabilir.

Profesyonel Dezenfeksiyon İlaçlama Hizmeti

Dezenfeksiyon işlemi ev, iş yeri okul toplu yaşam alanları, sağlık açısından büyük önem arz etmektedir. Uygulama yöntemi diğer kimyasal maddelerden etkilenmeyen bir uygulamadır. Tamiş İlaçlama ekibi olarak, profesyonel olarak sizlere dezenfeksiyon ilaçlama işlemini sorunsuz bir şekilde uygulayabilmekteyiz.

Nano Gümüş İyon Teknolojisi Çözüm Ortağıyız

Tamiş Dezenfeksiyon firması, Dünyaca Ünlü Virkon S, Dezenfektan Çözüm Ortağıdır. Virkon S, limon kabuğu kokuludur. İçeriğindeki peroksijen bileşikleri ve organik asitler sayesinde güçlü bakterisi, virüs ve fungisit etkiye sahiptir. 500’den fazla virüs suşuna (FMD, AI, Campylobacter ve Salmonella dahil), bakterilere ve mantarlara karşı etkisi bağımsız laboratuvar testleri ile kanıtlanmıştır. Virkon S’in insan ve hayvanlara zararlı etkisi yoktur ,çevre dostudur. Korozyon etkisi yoktur. Suyu etkili şekilde dezenfekte eder.

Açık veya Kapalı Alanlarda Dezenfeksiyon İşlemleri

Tamiş İlaçlama ekibi, Açık veya kapalı alanlarda Dezenfeksiyon işlemlerini pratik bir şekilde titizlikle işlemleri uygulayabilmektedir. Dezenfeksiyon uygulamaları garantili olarak yapılmaktadır. Tamiş İlaçlama firması olarak deneyimli ekibimiz ile uyguladığımız bu uygulamalar neticesinde yaşam alanlarınızdaki virüsler yok edilmektedir. Tamiş İlaçlama ekibi virüslerin tekrar yaşam alanlarınıza erişememesi için gerekli tüm çalışmayı yapmaktadır. Müşteri memnuniyetine uygun bir şekilde hizmet veren firmamız, ilaçlama alanında en çok tercih edilen firmalar arasında olmaktan gurur duymaktadır. Sizde Dezenfeksiyon hizmeti almak istiyorsanız firmamızı arayabilirsiniz.    

Profesyonel Kadro, Kaliteli Hizmet

Tamiş İlaçlama firması olarak 30 yıllık geçmişe sahip olan firmamız, alanında tecrübe sahibi olmuş ekiplerden oluşmaktadır. Dezenfeksiyon hizmetinde de başarılı çalışmalar gerçekleştiren firmamız, sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektedir. Dezenfeksiyon ilaçlaması konusunda deneyimli ve uygun fiyatlı bir firma arıyorsanız bizi arayabilir, bilgi veya randevu alabilirsiniz.    

Başa Dön

Hemen
Teklif Alın