Hizmet Bölgelerimiz

İçerisindekiler

Zonguldak Ereğli Zararlılarla Mücadele

Ereğli Zonguldak ilinin en büyük ve güzel şehirlerinden biridir. Batı karadenizin incisi olan Ereğli güzelliği ekonomi gücü ve tarihi olarak  ismini altın harflerle yazdırmıştır. Zonguldak ilaçlama firması olarak Tamiş İlaçlama Ereğli ilçesine hizmet vererek çalışmalarını sürdürmektedir.

Zonguldak Ereğli böcek ilaçlama hizmetleri çerçevesinde tüm zararlılara karşı ilaçlama ve koruma görevlerini başarı ile devam eden yolumuza kurumsal ilaçlama ve bireysel ilaçlama olarak devam etmekteyiz. Zonguldak tüm ilçelerin böcek ilaçlama ve fare ilaçlama işlemlerini kesintisiz çalışarak aralıksız yapmaktayız.

Zonguldak Ereğli ilaçlama şirketi Tamiş İlaçlama Ereğli ve Alaplı kurumsal bireysel ilaçlama firmamız tarafından yapılmakta. Müşteri portföyünü nizami tutularak zamanı gelmeden önce hatırlatmalarımızı yapmaktayız. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ilaçlama firmamız bunun bilincinde ve aksatmamaktadır.

Zonguldak Ereğli Böcek İlaçlama Hakkında

Böcek ilaçlama konforumuz için cağımızın olmasa olmazıdır. Zararlılarla mücadele etmek ve sizlerin konforunu ve mutluluğunuzu sağlayan firmamız evimizi veya iş yerlerimizi bu zararlılardan korumaktadır. Zonguldak tüm semtlerinde işletmelere takip çerçevesinde rutin haşere ilaçlama hizmeti en profesyonel ve en son ekipmanlarla hizmetedir.

Zonguldak İlaçlama şirketleri arasında birinci sırada olan Tamiş ilaçlama kurumsal kimliği ile Türkiye geneline hizmet vermektedir. İstanbul Ataşehir'de genel merkezi bulunan ilaçlama firmamıza 444 5 237 telefonu üzerinden veya info@tamisilaclama.com mail adresinden bizlere her daim ulaşabilirsiniz.

Zonguldak Ereğli Fare İlaçlama

Fareler ve kemirgenler hayatımızda devamlı olan zararlılardandır. Fare ilaçlama uygulamaların genel kriterleri vardır. Kemirgen ilaçlama konusunda çevre sağlığı ve insan sağlığı korumak ve görevimizi sağlık bakanlığı yetkilerini yerine getirerek yapmaktayız.

İşletmelerde fare ilaçlama konusunda hassas yerlerdendir. Denetimlerde fare ve kalıntılarına rastlamak işletmelerimizin kapanmasına sebebiyet verebilmektedir. Fare ilaçlamasında önemli olan hususlardan biride ve en önemlisinde fare ilaçlarıdır.

Fare ilaçları fareler için özel üretilmiş ilaçlardan olmalı ve farelerin ölümünden sonra koku ve kurtlanma olmaması gerekmektedir.

Zonguldak Ereğli Pire İlaçlama Nasıl Yapılıyor?