Hizmet Bölgelerimiz

İçerisindekiler

Taşoluk Mahallesi Böcek İlaçlama

Böcek ve haşere türleriyle mücadelede bakanlık yönergelerine harfiyen uygun, en yeni ilaçlama uygulamalarını kullanan firmamızın Taşoluk Mahallesi böcek ilaçlama servisi, böceklerin yol açtığı sorunlardan en güvenilir şekilde kurtulmanız için 7/24 hizmet vermektedir.

Arnavutköy genelinde Taşoluk merkezli olarak Anadolu, Atatürk, Bahşayış, Deliklikaya, Dursunköy, Nenehatun, Ömerli, Yeşilbayır, Hastane, İstasyon, Sazlıbosna, Nakkaş, Karlıbayır, Haraççı, Hicret, Mavigöl, Durusu Cami ve tüm diğer semtlere sabit servis ücretiyle hizmet veriyoruz.

Ekibimiz deneyimi ve uzmanlığıyla okul, hastane, apartman, ofis, fırın, mağaza, apartman fark etmeden insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde böcek sorununa kalıcı çözüm sunabilecek her türlü ilaçlama yöntemini kullanabilecek yeterliliğe sahiptir.Böcek İlaçlama Taşoluk daima profesyonel çözümler sunmaktadır.

Böcek Sorununa En Etkili Çözüm

Taşoluk Mahallesi böcek ilaçlama servisimizin sabit servis ücreti ile Arnavutköy genelinde sunduğu hizmetler, haşere ve her böcek türüyle ilgili sorunların büyümeden ve insan sağlığı zarar görmeden engellenmesini sağlar. Ekibimizdeki elemanların hepsi kapsamlı eğitimlerden geçerek sertifika almaya hak kazanmış, uygulama konusunda deneyimli profesyonellerdir.

Uzun yıllardır sektörde en kaliteli hizmetleri sunarak faaliyet gösteren ilaçlama firmamız, bireysel ve ticari ilaçlama hizmetlerinde sadece Dünya Sağlık Örgütü onayı almayı başarmış ilaçlar kullanır. İnsan ve çevre üzerindeki etkileri incelenmiş bu ilaçların hepsi ülkemizde Sağlık Bakanlığı izniyle kullanılmaktadır.

En güvenilir ilaçlama uygulamalarını makul fiyatlarla sunan firmamız; bit, hamam böceği, kene, pire, kalorifer böceği, kulağakaçan, karafatma, mite-akar, sivrisinek, tespih böceği, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, tatarcık, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, halı böceği, tahtakurdu, tatarcık, Alman hamam böceği, gibi pek çok zararlı türünden kurtulmanızı sağlayabilir.

Amerikan hamam böceği, kertenkele, tahtakurusu, sinek, çıyan, kakalak, akrep, örümcek, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, kırkayak, pamuk faresi, ev faresi, uyuz böceği, sıçan ve tüm diğer zararlı türleri için sıvı, jel, kokulu ve kokusuz ilaçlama uygulamaları yapmaktayız.

Bir Telefon Kadar Yakınız

İlçe geneline kesintisiz olarak; haftanın 7 gün, 24 saat ilaçlama servisi veren şirketimiz bir telefonunuzla haşere ve böceklerin sebep olduğu sorunlardan beklemeden ve ne ödeyeceğinizi en baştan bilerek kurtulmanızı sağlıyor. Sorularınız ve fiyat teklifi için danışma hattımız üzerinden bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Başa Dön

Hemen
Teklif Alın