Hizmet Bölgelerimiz

İçerisindekiler

Sultangazi İlaçlama

Modern ve pratik bir şekilde yapılan böcek ilaçlama hizmeti, kaliteli ilaçlar ile uygulanmaktadır. Alanında en kullanışlı ve modern yöntemleri kullanan Tamiş İlaçlama, Sultangazi böcek ilaçlama hizmetini kokusuz bir şekilde yapmaktadır. İnsanlara rahatsızlık vermeden, kokusuz bir şekilde yapılan ilaçlama hizmeti, açık mekanlar için uygulanabildiği gibi kapalı mekanlar için de uygulanabilmektedir.

Böceklere karşı etkili sonuç veren Sultangazi böcek ilaçlama duvar diplerine ve köşelere uygulanır. Profesyonel kadrosu ile hizmet veren Tamiş İlaçlama, böceklerin çoğalmasını engellemektedir. Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı ilaçları kullanan firmamız, insanların hayatlarından böcekleri sonsuza kadar çıkarmaktadır. Firmamızda çalışan müşteri temsilcileri 7/24 çalan telefonlara bakmakta ve yakın bir tarihe randevu vermektedir.

Tamiş İlaçlama'nın en fazla tercih edilen firma olmasının nedeni, bütün personellerinin tüm eğitimleri almış olmasıdır. İnsanların sağlığına zarar veren böcekler, tehlike saçtıkları gibi maddi zararlara da neden olmaktadır. Evleri ve iş yerleri haşerelerden korumak gerekmektedir.

Haşere faaliyetlerine yoğun bir şekilde maruz kalan evler için Sultangazi haşere ilaçlama yapılmaktadır. Her yere rahatlık ile giren haşereler, bütün alanlardan yok edilmektedir. Kurumsal firma imajına sahip olan Tamiş İlaçlama, evlerde ve iş yerlerinde mücadele edilemeyen haşereler ile bizzat baş etmektedir. Haşerelere karşı tam korunma sağlayan Sultangazi haşere ilaçlama büyük bir hassasiyet ile yapılmaktadır.

Evlerini veya iş yerlerini istila eden haşereler ile mücadele etmek isteyen ama hangi firma ile çalışacağı konusunda kararsız kalan kişilere Tamiş İlaçlama önerilmektedir. Ekonomik kayıplar yaşamak istemeyenler, zehir taşıyan haşereleri etkisiz kılmaktadır. Ölümcül olacak kadar zarar veren haşereler, insanların yaşam alanlarında olmaması gerekir.

Çevre sağlığına ve insan sağlığına önem veren ilaçların kullanıldığı Tamiş İlaçlama, 7 gün 24 saat ihtiyaç halindeki insanlar için hizmet vermektedir.

İlçenin 7/24 hizmet verdiğimiz semtleri ise 50.Yıl Mahallesi, 75. Yıl Mahallesi, Cebeci Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Eski Habipler Mahallesi, Gazi Mahallesi, Habipler Mahallesi, İsmetpaşa Mahallesi, Malkoçoğlu Mahallesi, Sultançiftliği Mahallesi, Uğur Mumcu Mahallesi, Yayla Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi, Zübeyde Hanım Mahallesi

olmak üzere tamında ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Başa Dön

Hemen
Teklif Alın