Hizmet Bölgelerimiz

İçerisindekiler

Şişli Haşere İlaçlama

İstanbul’un önde gelen şirketlerinden olan Tamiş İlaçlama, binalarda ve diğer yaşam alanlarında haşere ve kemirgenlerden koruma hizmeti vermektedir. İstanbul’un bütün ilçelerinde uygun fiyatlı ve garantili bir şekilde haşere ilaçlama hizmeti uygulayan firmamız, önleme ve zararlı kontrolüyle hem evlerde hem de işletmelerde sağlıklı çözümler üretiyor.

Yaşam Alanlarında İlaçlama Nasıl Yapılır?

Yaşam alanlarınıza gelen Tamiş İlaçlama ekibi, öncelikle ön incelemesini gerçekleştirir. Birçok kişi, yaşam alanlarındaki haşerelerin yok edilebilmesi için bilinçsizce ilaç kullanmaktadırlar. İlaçtan kaynaklanan sağlıksız bir ortam oluşmakta ve bu sayede insan sağlığını tehdit edebilecek unsurlarında meydana gelmesini sağlamaktadır. Bu sebeple haşerelerle mücadele de ilaçlamanın bilinçli ve kontrollü yapılması gerçeğini ortaya koymaktadır. Sitede bulunan “fiyat teklifi” formunu doldurulabilir ya da telefonla iletişime geçilebilirsiniz.

Ön incelemesini gerçekleştiren ekibimiz; Biyosidal ilaçlama sayesinde haşere yok edici ve önleyici olarak gerek görülen alanlara uygulamalarını titizlikle yürütmektedir. İnsanlarla ortak yaşam alanı paylaşan; hamam böceği, sinek, bit, pire, tahtakurusu, örümcek, kırkayak, akrep, karınca, fare, yılan gibi zararlılara karşı Tamiş İlaçlama firması haşere ilaçlaması konusunda farklı ilaç türlerini kullanmaktadır. İlaç türleriyle birlikte; kokulu, kokusuz, jel, buhar ve sıvı gibi ilaçlama yöntemleri arasından uygun olanı kullanılır.

İşletmelerde İlaçlama Nasıl Yapılır?

Tarım Bakanlığı’nca yayınlanan yönetmeliğe göre gıda üretimi yapan veya gıdayla teması olan bütün işletmelerin düzenli olarak haşere mücadele ve kontrol işlemlerini yaptırmaları gerekiyor. İşletmelerin denetimlerinde, ilaçlama firmalarının verdiği ek-1 belgesi olmadığı takdirde 8000 lira ceza kesilmektedir.

Tamiş İlaçlama, uzman kadrosuyla ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarıyla işletmelere böcek ilaçlama konusunda profesyonel çözümler sunmaktayız. Gıda işletmelerine ve gıdayla teması olmayan işletmelere farklı uygulamalar uygulayabilmekteyiz. Önleyici ve zararlı kontrol uygulamalarımız sayesinde ortaya çıkabilecek rahatsızlıklardan ve hasarlardan kaçınmanızı sağlıyoruz.

İşletmelerde uygulamalar 5 ana temel unsurla sağlamaktadır;

Hedef: İşletmelerin zararlılara karşı hedef alanının daimi olarak korunması, kontrol altına alınmasıdır.

Kapsam: Zararlılarla mücadelede başarılı olabilmek için bütün detayların ele alınmasıdır.

Teşhis: Mücadele ve müdahale edilecek zararlıların tek tek tespit edilmesidir.

Tedavi: Ayda bir defa zararlılar için, ilaçlama uygulanıyor. Yılda en az altı defa bir işletme için ilaçlama yapılmalıdır.

Emniyet: Gerekli tedbirlerin alındığı ve emniyetin sağlandığı alanlarda uygulamanın yapılmasıdır.

Tamiş İlaçlama, Şişli bölgesinde haşere ilaçlama konusunda ev işyeri ve diğer yaşam alanlarında yapmış olduğu hijyen, kemirgen, haşere ilaçlamalarında kesin çözümler sunmaktadır.

Şişli İlçemizde Faaliyet Gösterdiğimiz Mahalleler

19 Mayıs Mahallesi
Bozkurt Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Duatepe Mahallesi
Ergenekon Mahallesi
Esentepe Mahallesi
Eskişehir Mahallesi
Feriköy Mahallesi
Fulya Mahallesi
Gülbahar Mahallesi
Halide Edip Adıvar Mahallesi
H.Rıfat Paşa Mahallesi
Halaskargazi Mahallesi
Harbiye Mahallesi
İnönü Mahallesi
İzzetpaşa Mahallesi
Kaptan Paşa Mahallesi
Kuştepe Mahallesi
M.Şevket Paşa Mahallesi
Mecidiyeköy Mahallesi
Merkez Mahallesi
Meşrutiyet Mahallesi
Paşa Mahallesi
Teşvikiye Mahallesi
Yayla Mahallesi


Bölgelerine haşere ve kemirgen kontrolü hizmetlerini başarıyla sunmaktayız. Sizlerde böcek ilaçlama konusunda faaliyet gösteren firmamızdan hizmet almak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Başa Dön

Hemen
Teklif Alın