Hizmet Bölgelerimiz

İçerisindekiler

Silivri Böcek İlaçlama Hizmetleri

Denize kıyısı olan bölgeler her zaman böceklerden daha fazla şikâyetçi olabiliyor. İstanbul’un Silivri ilçesi de bu ilçelerden birisi olduğundan bu sorunu yaşamaktadır. Silivri’de birçok alanın düzenli olarak ilaçlanması gerekiyor. Bu ihtiyacın bilincinde olan firmamız Silivri böcek ilaçlama hizmetini kusursuz bir biçimde vermeyi amaçlamaktadır. İlçe’nin her bölgesinde verdiğimiz hizmet çerçevesinde böcek problemleri kökünden çözmekteyiz.

Bu hizmet için de müşterilerimizin çok yüksek bedeller ödemesi gerekmemektedir. Böcekler birçok hastalığın taşıma görevini üstlenerek insanlara bulaşmasını sağlamaktadır. Özellikle toplu kullanım alanlarında bulunan böcekler çok büyük sorunlara sebep olmaktadır. Bu sebeple de hastalıklardan korunmak adına düzenli olarak ilaçlama işlemi gerekmektedir.

Böcek İlaçlamasında Profesyonel Çözümler Sunuyoruz

Firmamızın sunduğu Silivri böcek ilaçlama ve diğer zararlı haşerelerin ilaçlaması konusunda yaşadığınız sorunları kökünden çözmektedir. Her ne kadar kullanmış olduğumuz ilaçlar güçlü olsa da bir süre sonra tekrar aynı sorun yaşanabilmektedir. Her haşere ilaçlamasında tek seans da %100 başarı elde edilmesi mümkün olmayabilmektedir. Özellikle işletmeler için tek seans ilaçlama hizmeti aldıktan sonra bile böcek istilası konusunda sorun yaşamanız mümkündür. İnsanların sağlığını tehdit eden olumsuz bir duruma müdahale edildiği için bakanlık tarafından alınan onaylar ile hareket edilmesi gerekiyor.

Bu durumda Tamiş İlaçlama firması olarak periyodik ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Firmamızın kullandığı ilaçlar ve ekipmanlar sürekli olarak kontrol edilirken insan sağlığına zarar vermemesi sağlanmaktadır. Bu doğrultuda Silivri Haşere İlaçlama Hizmeti Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olarak gerçekleşmektedir.

İlaçlama işlemlerinde sonuçlar çok iyi düzeyde olurken talep edilen ücretler de son derece uygun olmaktadır. Firmamız, ev ve işyerleri için sunduğu bu hizmette müşterilerinin ödeme zorluğu çekmemesi için üzerine düşeni gerçekleştiriyor.

Müşterilerimiz, Silivri haşere ilaçlama hizmetini aldıktan sonra ödemelerini kredi kartları ile gerçekleştirebiliyorlar. Düzenli olarak bizlerden bu hizmeti almak isteyen kurum ya da kuruluşlar da çok daha uygun fiyatları kullanabiliyor. Böylece her yönden avantajlı bir alışveriş gerçekleşmiş oluyor. İlaçlama hizmeti almak için firmamız 7 gün 24 saat boyunca arayabilir, haşere ilaçlamanızı profesyonel olarak yaptırabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Silivri İlçesindeki Semtler

Akören Mahallesi
Alibey Mahallesi
Alipaşa Mahallesi
Balaban Mahallesi
Bekirli Mahallesi
Beyciler Mahallesi
Büyükçavuşlu Merkez Mahallesi
Büyükkılıçlı Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Çayırdere Mahallesi
Çeltik Mahallesi
Danamandıra Mahallesi
Fatih Mahallesi
Fenerköy Mahallesi
Fevzipaşa Mahallesi
Gazitepe Mahallesi
Gümüşyaka Merkez Mahallesi
Hürriyet Mahallesi
İsmetpaşa Mahallesi
Kadıköy Mahallesi
Kavaklı Mahallesi
Kurfallı Mahallesi
Küçük Kılıçlı Mahallesi
Küçük Sinekli Mahallesi
Mimarsinan Mahallesi
Ortaköy Merkez Mahallesi
Piri Mehmet Paşa Mahallesi
Sancaktepe Mahallesi
Sayalar Mahallesi
Selimpaşa Merkez Mahallesi
Semizkumlar Mahallesi
Seymen Mahallesi
Sinekli Mahallesi
Yeni Mahallesi
Yolcatı Mahallesi dâhil olmak üzere tüm semtlere ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Başa Dön

Hemen
Teklif Alın