Hizmet Bölgelerimiz

İçerisindekiler

Sarıyer Böcek ve Haşere İlaçlama

Böcek istilalarına karşı yapılacak en etkili yöntem ilaçlamadır. İlaçlama işlemleri kokulu ve kokusuz olarak yapılabilmektedir. Tamiş İlaçlama firması olarak Sarıyer bölgesinde böcek ilaçlama konusunda verdiğimiz hizmet ile böceklerden kurtulmanız sağlamaktadır.

Neredeyse her bölgenin belirli zamanlarında canını sıkan böcek istilaları bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarına doğru havaların ısınması ile bu tür olayların sayısı artmaktadır. Böcek istilaları büyük problemleri de beraberinde getirebilmektedir. İstenmeyen küçük yaratıklar evde huzursuzluğa neden olmakta ve mide bulandırmaktadırlar. Böcek istilalarının birçok nedeni bulunmaktadır.

Bunlar; evde yemeklerin ağzının açık bırakılması, tabak ve çanakların içinin ıslak kalması, evcil hayvan yemlerinin ağzının açık kalması, evdeki tesisatlardan sızıntı olması durumunda böcek istilaları gerçekleşebilmektedir.

Sağlık Bakanlığı Onaylı Resmi Kuruluş Olarak Hizmet Veriyoruz

Sarıyer bölgesinde haşere ilaçlama konusunda Tamiş İlaçlama firması 30 yıldır kaliteli hizmet veren firmalardandır. Hizmetlerimiz arasında kurumsal, bireysel ve iş yeri ilaçlama gibi hizmetler yer almaktadır. Ayrıca haşere rehberi ile de haşereleri tanımada görsellik sağlamaktadır. Kaliteli hizmet ile de böceklere karşı çözümler üretmektedir.

Kaliteli ilaçlar kullanarak kesin çözümler sunmaktadır. Dolayısıyla hizmet kalitesi bakımından oldukça önemli bir yere sahiptir. Böcek ve diğer haşere türlerinin ilaçlanması işin ehli kişiler veya firmalar tarafından yapılması gereken bir iş türüdür.

Sarıyer bölgesinde böcek ilaçlama Tamiş İlaçlama firması olarak en garantili hizmeti sunmaktayız. Sarıyer haşere ilaçlama konusunda 30 yıllık tecrübenin getirdiği bilgi ve profesyonel hizmet sayesinde böceklerden kurtulmak adına en iyi seçim olacaktır. Ayrıca uygun fiyatlarla da her kesimin böceklerden kurtulması için hizmet vermektedir.

Çeşitli Haşere Kontrol Uygulamalarımız

Uluslararası Denetim Standartlarına uygun olarak denetimleri gerçekleştirmekteyiz. Haşere ilaçlaması konusunda her haşere türüne farklı kontrol ve uygulama çalışmalarımız bulunmaktadır. Tamiş İlaçlama İstanbul’da tüm semtlerde 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.
Sarıyer İlçesine Bağlı Tüm Mahallelere Böcek İlaçlama Sunuyoruz

Ayazağa Mahallesi
Bahçeköy Merkez Mahallesi
Bahçeköy Yeni Mahallesi
Baltalimanı Mahallesi
Büyükdere Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Çamlıtepe Mahallesi
Çayırbaşı Mahallesi
Darüşşafaka Mahallesi
Demirci Mahallesi
Emirgan Mahallesi
Fatih Sultan Mehmet Mahallesi
Ferahevler Mahallesi
Garipçe Mahallesi
Gümüşdere Mahallesi
Huzur Mahallesi
İstinye Mahallesi
Kazım Karabekir Paşa Mahallesi
Kemer Mahallesi
Kısırkaya Mahallesi
Kireçburnu Mahallesi
Kocataş Mahallesi
Kumköy Mahallesi
Maden Mahallesi
Maslak Mahallesi
Merkez Mahallesi
Pınar Mahallesi
Poligon Mahallesi
Pttevleri Mahallesi
Reşitpaşa Mahallesi
Rumeli Hisarı Mahallesi
Rumeli Kavağı Mahallesi
Rumeli Feneri Mahallesi
Tarabya Mahallesi
Uskumruköy Mahallesi
Yeni Mahallesi
Yeniköy Mahallesi
Zekeriyaköy Mahallesi

Bölgelerinde haşere ilaçlama ve kemirgen kontrolü hizmetlerini başarılı bir şekilde sunmaktayız. Sizde ilaçlama ve kemirgen kontrol hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz bizleri 7 gün 24 saat boyunca arayabilir, en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Başa Dön

Hemen
Teklif Alın