Hizmet Bölgelerimiz

İçerisindekiler

Hadımköy Böcek ve Haşere İlaçlama

Böceklerden kısa sürede kurtulmanız için ortam şartlarına ve türe göre en etkili ilaç karışımlarını hazırlayan ve bu ilaçları bakanlık yönergelerine göre uygulayan Hadımköy Mahallesi böcek ilaçlama servisimiz, Arnavutköy genelinde her böcek ve haşere türünden kurtulmanızı sağlayan profesyonel çözümler sunuyor. Hadımköy başta olmak üzere; Atatürk, Bahşayış, Anadolu, Durusu Cami, Hastane, İstasyon, Sazlıbosna, Nakkaş, Karlıbayır, Haraççı, Yeşilbayır, Hicret, Mavigöl, Nenehatun, Deliklikaya, Dursunköy, Ömerli ve ilçenin diğer tüm mahallelerine haftanın tüm günleri servis veriyoruz.

Firmamızın kullandığı ilaçlar, insan ve çevre üzerindeki etkileri Dünya Sağlık Örgütü tarafından yapılan kapsamlı araştırmalarla incelenmiş ve kullanım onayı almış en kaliteli ürünlerdir. Böcek ilaçlama Hadımköy güvenli haşere ilaçlama servisinin her zaman en doğru adresidir.

Güvenilir İlaçlama Hizmetleri

Ev ve işyerinizdeki tüm böcek ve haşere türleri için güvenilir uygulamalar geliştiren Hadımköy Mahallesi böcek ilaçlama ekibimiz; sıvı, jel, kokulu ve kokusuz ilaçlama yöntemlerini kullanarak sağlınızı riske atmadan soruna uzun süreli çözüm getirmek için çalışmaktadır. Arnavutköy’ün her yerine sabit ücretle servis veren haşere ilaçlama servisimizdeki elemanlarımız, böcekler ve ilaçlama uygulamaları üzerine eğitimden geçerek sertifika almış deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır. Bakanlık yönergelerine harfiyen uyarak gerçekleştirdiğimiz tüm böcek ve haşere ilaçlamalarında, sadece Sağlık Bakanlığı’nın izin verdiği ürünleri kullanıyoruz.

Deneyim sahibi, eğitimli ilaçlama ekibimiz; Alman hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, lağım faresi, çatı faresi, kertenkele, kırkayak, pamuk faresi, ev faresi, uyuz böceği, sıçan, Amerikan hamam böceği, fındık faresi, sivrisinek, tespih böceği, yılan gibi tüm zararlılarla en modern yöntemleri kullanarak mücadele etmektedir. Şirketimizin ilaçlama hizmetleri; güve, eşek arısı, kakalak, tatarcık, halı böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, kulağakaçan böceği, karafatma, mite-akar, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, hamam böceği, kalorifer böceği, çekirge gibi türlere de kesin çözüm sunabilir.

En Uygun Fiyatlarla Kesin Çözüm Sunan Tamiş İlaçlama

Böcek ve haşerelerden kısa sürede ve geri dönmemek üzere kurtulmanız için ilçe genelinde 7/24 kesintisiz ilaçlama servisi sunan şirketimiz sizlere her zaman en uygun fiyatlarla hizmet vermeye çalışmaktadır. Sertifikalı profesyonellerin görev aldığı ekimizden hemen hizmet almak için telefon hattımız veya sitemiz üzerinden irtibat kurmanız yeterlidir.

Başa Dön

Hemen
Teklif Alın