Hizmet Bölgelerimiz

İçerisindekiler

Sağlıklı Yaşam İçin Esenler Bölgesinde Etkili Böcek İlaçlama Hizmeti

Pireler, hamam böcekleri, karıncalar, keneler ve fareler, yaşam alanımızı istila eden haşerelerdir. Hayatımızı çekilmez hale getiren bu böceklerden kurtulmak, sağlık açısından en önemli konu olarak değerlendirilmektedir.

Esenler böcek ilaçlama hizmetleriyle evleriniz ve iş yerleriniz daha sağlıklı hale gelecektir. Lokanta, unlu mamuller ve benzeri birçok sektör için etkili ilaçlama teknikleri tercih edilmektedir.

Bu ilaçlama teknikleri, hastalık yayan haşerelerden kurtulmamızı sağlayacaktır. Hastalığa neden olan böcekler ve haşereler etkili yöntemlerimizle ortadan kaldırılmaktadır. Böcek ilaçlama sektöründe hizmet veren firmamızla sağlıklı yaşama ilk adımı atabilirsiniz. Sağlığınız için zararlı böceklerden en kısa zamanda kurtulmanız gerekir.

Gıda Sektörü İçin İlaçlama Hizmeti

Sosyal anlamda insan sağlığı için ilaçlama her zaman için gereklidir. Özellikle gıda sektörü için bu ilaçlama gereklidir. Pire, hamam böcekleri, karıncalar ve fareler, unlu mamullerde ve lokantalarda toplumsal sağlığı tehdit etmektedir. 30/3/2005 tarihli yeni bir kanunla (25 771), bütün gıda sektörleri düzenli ilaçlama yaptırması gerekiyor.

Yapılan denetimlerde fare, böcek ve benzeri haşerelerle karşılaşılırsa sekiz bin Türk Lirası ceza kesilmektedir. Resmi prosedürlere göre gerçekleşen Esenler haşere ilaçlama seçeneklerimiz, güncel çözüm seçenekleriyle kapınıza geliyor. Prosedüre uygun Esenler haşere ilaçlama toplum sağlığı için önemli bir konudur.

Salgın hastalıklarla mücadelede böcek ilaçlamanın önemli bir rolü vardır. Bu hastalıkların oluşmaması için temizlik en önemli konu olarak değerlendirilmektedir. Sağlığınız için tehlikeli olan bütün haşereler ve böcekler, kısa sürede ekiplerimiz tarafından ortadan kaldırılmaktadır. Firmamız, fumigasyon ve fumigat gibi püskürtme yöntemlerini tercih etmektedir.

Mollusisit, raden tisit ve insek tisit gibi özel maddeler kullanılmaktadır. Firmamız gerekli resmi izinlere sahiptir. Elemanlarımız sertifikalı ve tecrübelidir. İlaçlamada resmi prosedüre göre hareket edilmektedir. Sorunsuz ilaçlama hizmetiyle kısa sürede toplumunuz için sağlıklı çözüm seçenekleri hazırlanmaktadır.

Esenler Bölgesindeki Semtlerede İlaçlama Hizmeti Sunuyoruz

Birlik
Çifte Havuzlar
Davut Paşa
Fatih
Fevzi Çakmak
Havaalanı
Kazım Karabekir
Kemer
Menderes
Mimar Sinan
Namık Kemal
Nine Hatun
Oruçreis
Tuna
Turgut Reis
Yavuz Selim Mahallesi
dâhil olmak üzere tüm bölgelere böcek ve haşere ilaçlama hizmeti sunmaktayız.    

Başa Dön

Hemen
Teklif Alın