Hizmet Bölgelerimiz

İçerisindekiler

Haşere İlaçlamada Yeni Nesil Çözüm

Sağlığımızı tehdit eden etkenlerden biri böcekler ve haşerelerdir. Keneler, pireler, sinekler, arılar, karıncalar, hamam böcekleri, kalorifer böcekleri ve benzeri birçok böcek türü hayatımıza girebilir.

Fare, yılan, akrep, çıyan ve sıçan gibi pis hayvanlar da insan hayatına girebilir. Günümüzü berbat eden ve bir anda programımızı alt üst eden böcekler ve haşereler, ilaçlama kategorisinde ortadan kaldırılmaktadır.

Sertifikalı Personellerimiz İle Güvenli İlaçlama Hizmeti

Çatalca böcek ilaçlama sektöründe güvenilir ve pratik yöntemleri tercih ediyoruz. Hizmet kalitesi ile tanışmak için bu işin uzmanlarıyla tanışın. Deneyimli ve sertifikalı eleman kadrosuyla firmamız, kısa sürede ilaçlama işlemini bitirmektedir. Firmamız, insek tisit, raden tisit ve mollu sisit gibi maddeleri tercih etmektedir. Kurumsal anlamda düzenli bir şekilde yapılması gereken Çatalca haşere ilaçlama işlemlerinde zorunluluk söz konusudur.

Gıda Sektöründe İlaçlama Zorunluluğu

25 709- 25771/ 17 Ocak 2005 ve 30 Mart 2005 tarihli kanunla gıda sektöründe ilaçlama zorunlu bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Düzenli ilaçlama yapmayanlar için yüksek para cezaları kesilmektedir. 8 bin Türk Lirası para cezası bu kategoride kesilmektedir. Bu ceza miktarı bütün firmalar için ciddi sonuçlar meydana getirmektedir. Tamiş İlaçlama firması olarak böcek ilaçlama konusunda uzman olan ekibimiz sizi bu cezadan kurtarmaktadır.

Düzenli ilaçlama seçenekleriyle mekânlarınızı yaşanır hale getiriyor. Lağımlar, kanalizasyonlar, pis su giderleri ve tuvaletler, böceklerin yaşadığı alanlardır. Bu pis alanlarda yaşayan böcekler, mutfaklarımıza ve odalarımıza mikrop taşımaktadır. Dizanteri, tifo ve benzeri birçok hastalığa neden olan böcekler, bir anda hayatımızı zehir ediyor.

Güncel Çözüm Yöntemlerimiz İle Haşere İlaçlama

Güncel çözüm yöntemleriyle pratik haşere ilaçlama hizmeti sunan firmamız, bu sektörde yeni nesil çözüm seçenekleri sunmaktadır.

Teknik açıdan gerekli deneyime sahip olan profesyonel firmamız, hizmet kalitesini artırmaya devam etmektedir. Sağlıklı bir yaşam için dört mevsim hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Çatalca İlçesindeki Mahallelere de İlaçlama Hizmeti Sunuyoruz

Akalan Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Aydınlar Mahallesi
Bahşayiş Mahallesi
Başak Mahallesi
Belgrat Mahallesi
Celepköy Mahallesi
Çakıl Mahallesi
Çanakça Mahallesi
Çiftlikköy Merkez Mahallesi
Dağyenice Mahallesi
Elbasan Mahallesi
Fatih Mahallesi
Ferhatpaşa Mahallesi
Gökçeali Mahallesi
Gümüşpınar Mahallesi
Hallaçlı Mahallesi
Hisarbeyli Mahallesi
İhsaniye Mahallesi
İnceğiz Mahallesi
İzzettin Mahallesi
Kabakça Mahallesi
Kaleiçi Mahallesi
Kalfa Mahallesi
Karacaköy Merkez Mahallesi
Karamandere Mahallesi
Kestanelik Mahallesi
Kızılcaali Mahallesi
Muratbey Merkez Mahallesi
Nakkaş Mahallesi
Oklalı Mahallesi
Ormanlı Mahallesi
Ovayenice Mahallesi
Örcünlü Mahallesi
Örencik Mahallesi
Subaşı Mahallesi
Yalıköy Mahallesi
Yaylacık Mahallesi
Yazlık Mahallesi dâhil olmak üzere tüm semtlere böcek ve haşere ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

Başa Dön

Hemen
Teklif Alın